تيم 8 نفره نوجوانان را راه اندازي خواهيم کرد

سرمربي تيم ملي روئينگ بانوان گفت: به دنبال راه اندازي تيم 8 نفره نوجوانان هستيم تا براي اولين بار سال آينده در مسابقات قهرماني نوجوانان جهان شرکت کنيم.
مايک ديويد هيل ادامه داد: در حال حاضر قايقرانان نوجوان که چندي پيش استعداديابي شده بودند، در کنار قايقرانان تيم هاي ملي ديگر تمرينات خود را ادامه مي دهند ولي با اين حال بايد با برگزاري مرحله ديگر استعداديابي، نفرات بيشتري را براي حضور در تيم ملي نوجوانان انتخاب کنيم تا بتوانيم با سرمايه گذاري بر روي آنان و انتخاب بهترين نفرات در مسابقات جهاني سال آينده حضوري موفق داشته باشيم. چراکه اين تيم پشتوانه تيم زير 23 سال و بزرگسالان خواهد بود.
وي بيان کرد: البته در صورتي که تيم ملي نوجوانان عملکرد قابل قبولي داشته باشد ، در صورت تاييد فدراسيون به مسابقات جهاني اعزام خواهند شد.
ديويد هيل تصريح کرد: نفرات حاضر در اردوي تيم ملي تمرينات مستمري را در درياچه مجموعه ورزشي آزادي انجام مي دهند. هم اکنون تمرينات داخل آب نداريم و ورزشکاران تمرينات هوازي و بدنسازي را انجام مي دهند تا استقامتشان بالا رود. با اين وجود به عقيده من در تيم ملي گروه خوبي را در ماده سبک وزن داريم و فکر مي کنم در مسابقات مهمي که سال آينده پيش رو داريم اين تيم شگفتي آفريني کند.
وي اظهار داشت: تا پايان سال تيمهاي ملي نوجوانان، زير 23 سال و بزرگسالان را معرفي خواهم کرد تا از سال جديد قايقرانان به صورت تخصصي و در قايقي که بايد در مسابقات شرکت کنند، تمريناتشان را دنبال کنند.
سرمربي تيم ملي روئينگ بانوان ايران خاطر نشان کرد: سال آينده مسابقات قهرماني نوجوانان، زير 23 سال و بزرگسالان جهان و قهرماني آسيا و مهمتر از همه مسابقات انتخابي المپيک را پيش رو داريم.
وي در رابطه با اين رقابتها بيان کرد: اين مسابقات از سطح بالايي برخوردار هستند و قطعاً بهترين ها در آن حضور خواهند يافت. ما نيز بايد با ادامه تمرينات خود به دنبال کسب سهميه المپيک و مدال در اين مسابقات باشيم.
ديويد هيل افزود: خوشبختانه در حال حاضر تمرينات خوبي را در کنار امکانات مناسب و استاندارد انجام مي دهيم و تمام تلاش خود را براي موفقيت در مسابقات سال آينده به کار خواهيم گرفت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.