پسران تيم ملي کانوپولوي جوانان در درياچه آزادي اردو مي زنند

پسران تيم ملي کانوپولوي جوانان کشورمان که خود را براي حضور در مسابقات قهرماني آسيا آماده مي کنند، دومين مرحله اردوي انتخابي شان را از 13 بهمن ماه در درياچه مجموعه ورزشي آزادي آغاز خواهند کرد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، ورزشکاران حاضر در اردوي تيم ملي جوانان از 13 بهمن دومين مرحله اردوي آماده سازي خود را آغاز مي کنند و تا 26 بهمن ماه در اين اردو حضور خواهند داشت. نفرات حاضر در اين اردو تمريناتشان را زير نظر مهرداد راشدي مربي و عليرضا قهاريان کمک مربي خود پيگيري مي کنند.
شايگان خيرالهي و مهرداد جافري از البرز، مسعود آهنين جان و مهدي ورزنده از گيلان، محمد هادي شيشه چيان از استان زنجان، اميد بابازاده و هاني دشتي از مازندران، نيما حجتي از اصفهان، رامين غياثوند، رسول اميني و محمد جمشيديان از مرکزي، محمد رضا محمد، امير علي مولايي و رائين ربيعي از تهران، پيمان عنافچه، محمد شبرنگي و محمد رضا فرخيان از خوزستان، محمد غلامي و رضا آسماني از آذربايجان شرقي، آروين رحماني از آذربايجان غربي، امين معارف از فارس، رضا دباغ اويسي از اردبيل، محسن دلفان از لرستان، سعيد اردلاني از کرمانشاه و مصطفي کنارنگ از چهارمحال و بختياري در اين اردو حاضر خواهند بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.