در 7 استان کشور پايگاه قهرماني راه اندازي مي کنيم

رئيس فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب از تاسيس پايگاه هاي قهرماني اين رشته در 7 استان کشور خبرداد.مهندس احمد دنيا مالي ضمن بيان اين مطلب گفت : يکي از سياستهاي فدراسيون در گام اول بالا بردن کميت مناسب در مکان هايي است که پتانسيل بالا دارند تا در گام بعدي به پرورش استعدادها و بالا بردن کيفيت نائل آييم. به عقيده من ما مي توانيم با انجام اين کار در طي زماني نه چندان دور به نتايج قابل قبولي برسيم.
وي ضمن اشاره به تاسيس 6 پايگاه قهرماني آبهاي آرام و روئينگ براي زنان در استانهاي زنجان ،بوشهر،گيلان،تهران افزود: مقرر شده است که 2 پايگاه در رشته روئينگ مردان و زنان در زنجان ، 1 پايگاه کانو کانادايي و يک پايگاه روئينگ مردان در کردستان ، 2 پايگاه کانو و کاياک مردان در مازندران ، 2 پايگاه کاياک براي زنان و مردان ، يک پايگاه کانو مردان و2 پايگاه روئينگ مردان و زنان در گيلان و 1 پايگاه کاياک زنان در بوشهر وکاياک بانوان و آقايان ، يک پايگاه روئينگ بانوان و کانادايي آقايان پايگاه در تهران ، يک پايگاه کاياک بانوان در بوشهر و يک پايگاه روئينگ مردان در آذربايجان غربي راه اندازي کنيم.
دنيامالي بيان کرد : در کل 17 پايگاه قهرماني در رشته هاي کاياک و روئينگ در سراسر ايران تاسيس خواهيم کرد و تجهيزات و امکانات لازم را به هر يک از آنها مي دهيم تا در طول زمان به نتايج مورد دلخواه برسيم. وي تصريح کرد: با جرات مي توانم بگويم که هم در بخش مربيان و هم در بخش ورزشکاران از پتانسيل خوبي برخورداريم و تنها بايد به آنها فرصت دهيم تا توانايي هاي خود را نشان دهند.
رئيس فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب گفت : ما به مربيان داخلي اعتقاد داريم به همين خاطر براي هرکدام از پايگاههاي قهرماني مربي و دستيار با حقوق مکفي انتخاب کرده ايم تا استعدادها را کشف و آنها را معرفي کنند
وي اظهار کرد : هزينه ايجاد پايگاهها در يکسال بيش از 000/000/700/9 ريال ميباشد که اين هزينه شامل 000/000/500/7 ريال هزينه تجهيزات ، 000/000/200/2 ريال حقوق و دستمزد مربيان ،دستياران،و ورزشکاران مي باشد.
دنيامالي اظهارداشت : از هم اکنون براي مسابقات قهرماني آسيا 2009 تهران و 2010 گوانگجو برنامه ريزي کرده ايم و به عقيده من با کشف استعدادها و سرمايه گذاري روي آنها ، آينده تيم هاي ملي کشورمان را براي مسابقات 2010 والمپيک ٢٠١٢ پشتوانه سازي خواهيم ساخت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.