نفرات برتر مسافت 1000 متر مشخص شدند

مسابقات قهرماني کشورآبهاي آرام در رده هاي سني جوانان و بزرگسالان در بخش آقايان و بانوان از جمعه 17 آبانماه آغاز شده و با مشخص شدن قهرمانان مسافت 1000 متر درحال پيگيري است.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب ، 18 تيم شرکت کننده در اين مسابقات در مسافت هاي 200، 500 و 1000 متر تا 20 آبانماه در درياچه آزادي با هم به رقابت مي پردازند که تاکنون مسابقات مسافت 1000 متر برگزار و چهره نفرات اول تا سوم مشخص شده است . بر اين اساس در بخش آقايان و در کاياک يکنفره جوانان اروند درويش از مازندران ، جعفر محمدي دوست از گيلان و پدرام دادک از تهران الف اول تا سوم شدند.در کاياک دونفره جوانان پدرام دادک و عليرضا عليمحمدي از تهران الف اول، آريا بصارت دار و علي آقاميرزايي از گيلان دوم و اروند درويش و جلال خزايي از مازندران سوم شدند. در کاياک 4نفره جوانان آريا بصارت دار، علي آقاميرزايي ، جعفر محمدي دوست و سعيد فضل اولي از گيلان اول شد ، احمد بنده زاده، محمدرضا نيک منش ، فرزين اسدي و جلال خزايي از مازندران و پدرام دادک، عليرضا عليمحمدي ، حسين ولي پور و مصطفي عبدلي از تهران الف در رده هاي دوم و سوم جاي گرفتند.
در کانو يکنفره جوانان اميرحسين خدايار از مازندران ، ياسر دهقاني از گيلان و مهيار رخ زاد از کردستان به مقام هاي اول تا سوم دست يافتند.در کانودونفره جوانان مصطفي رافخاني و ياسر دهقاني از گيلان اول شدند، مهيار رخ زاد و پيام خوشخو از کردستان و رضا رشيدي و رضا کريمي از لرستان به مقام هاي دوم و سوم رسيدند.
در کانو4نفره جوانان نيز مصطفي رافخاني، ياسر دهقاني، سجاد صيامي و محسن سعادت خواه از گيلان ، اميرحسين خدايار، اميرحسين حاجيان ، رضا ستايش و احمد آزاديان از مازندران و مهدي بحري پور، حميد قدسيان، سعيد قدسيان و عباس بحري پور از آذربايجان شرقي اول تا سوم شدند.
در کاياک يکنفره مردان- بزرگسالان احمدرضا طالبيان از اصفهان ، رحمت قادري از گيلان و حسين سينکايي از مازندران به مقام هاي اول تا سوم دست يافتند.در کاياک 2نفره بزرگسالان علي فرخي و امين بوداغي از مازندران اول شدند، رحمت قادري و آرمين بخشي زاد از گيلان و مهدي شاه ويسي و محسن عباسي از کرمانشاه به مقام هاي دوم و سوم رسيدند. در کاياک 4نفره بزرگسالان حسين سينکايي، علي فرخي، مسعود قاسمپور و امين بوداغي از مازندران ، رحمت قادري، آرمين بخشي زاد، عباس صيادي و پويا حق شمار از گيلان و عبدالرضا دغاغله ، ابراهيم ديلمي، امين ذرتي و سعيد محمديان از خوزستان اول تا سوم شدند.
در کانويکنفره بزرگسالان شاهو ناصري از کردستان اول شدند، محمد نوري از تهران و پيمان صيامي از گيلان به مقام هاي دوم و سوم رسيدند.در کانو دونفره بزرگسالان ميلاد روزه دالاري و نعيم پلنگ پشتيان از گيلان به مقام اول ، دامون صادقي و محمد نوري از تهران الف به مقام دوم و ايمان پورعزيز و مهران ابوپور از مازندران به مقام سوم رسيدند.
در کانو4نفره بزرگسالان ميلاد روزه دالاري، نعيم پلنگ پشتيان ، پيمان صيامي و احمد بحري از گيلان ، شاهو ناصري ، سيروان احمدي، فريد عدناني و سروش کريمي از کردستان و سعيد جعفري، محمد نوري، علي طاهري و آرش جوادي از تهران الف اول تا سوم شدند.
در بخش بانوان و در کاياک يکنفره جوانان مهرآذين مهرآوران از تهران الف به مقام اول ، زينب محمدي از گيلان به مقام دوم و کيميا مينابي نژاد از هرمزگان به مقام سوم رسيدند.در کاياک 2نفره جوانان گلرخ محمدي و هانيه خطيبي از تهران الف مقام اول ، نجمه سجادي و زينب محمدي از گيلان مقام دوم و افسانه سپهري و پگاه حميدي فر از کرمانشاه مقام سوم را از آن خود کردند.
درکاياک 4نفره جوانان نيز ستاره فدوي، گلرخ محمدي، هانيه خطيبي و مهرآذين مهرآوران از تهران الف ، فروغ رفيع نيا ، زينب محمدي ، نجمه سجادي و ساناز کارگر از گيلان و صبا صيادي پوريان ، سمانه شفيعي ، کيميا مينابي نژاد و مريم عبدالهي از هرمزگان اول تا سوم شدند.
درکاياک يکنفره بزرگسالان آرزو معتمدي از تهران الف به مقام اول ، سپيده همامي از بوشهر به مقام دوم و هما نجيبي فيني از هرمزگان به مقام سوم رسيدند.در کاياک 2نفره بزرگسالان آرزو معتمدي و سيما عروجي از تهران الف ، سپيده همامي و درسا کفيلي از بوشهر و هما نجيبي فيني و آرزو پاسلار از هرمزگان به مقامهاي اول تا سوم رسيدند.
در کاياک 4نفره بزرگسالان آرزو معتمدي، سيما عروجي ، راحله محمدميرزايي و مهناز عروجي از تهران الف اول شد ، فاطمه ماهيني ، سپيده همامي ، درسا کفيلي و مهديه کاوه از بوشهر و هما نجيبي فيني ، سارا حيدريان ، سميه جعفري و آرزو پاسلار از هرمزگان در رده هاي دوم و سوم جاي گرفتند.
مسابقات فينال 200 و 500 متر نيز امروز و فردا 19 و 20 آبانماه برگزار مي شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.