قايقرانان جوان ايران بر قله آسيا ايستادند

در مجموع رده بندي تيمي در 2 بخش آقايان و بانوان و رده سني جوانان و بزرگسالان، جوانان دختر و پسر قهرمان ، تيم ملي آقايان و بانوان در رده سني بزرگسالان به ترتيب نائب قهرمان و سوم شدند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب، در رده سني بزرگسالان و در بخش آقايان تيم ملي قزاقستان با کسب 9 مدال طلا، 4 نقره و 2 برنز در مجموع اول شد، تيم کشورمان با کسب 4 مدال طلا، 4 نقره و 4 برنز در مکان دوم ايستاد و تيم ازبکستان نيز با کسب 4 مدال طلا، 2 نقره و 3 برنز در رده سوم قرار گرفت. همچنين تيمهاي کره، چين، ژاپن، قرقيزستان، ويتنام، اندونزي و هند در مکانهاي بعدي ايستادند.
در رده سني جوانان ، پسران تيم ملي کشورمان با کسب 7 مدال طلا، 3 نقره و 3 برنز در رده بندي تيمي جوانان اول شدند، تيم قزاقستان با 6 مدال طلا، 2 نقره و 3 برنز در رده دوم و تيم ازبکستان نيز با 1 مدال طلا، 5 نقره و 4 برنز در رده سوم ايستادند. ضمن اينکه تيمهاي چين، هند، قرقيزستان و چين تايپه چهارم تا هفتم شدند.
در بخش بانوان و در رده سني بزرگسالان ، قزاقستان موفق شد با کسب 5 مدال طلا، 4 نقره و 1 برنز اول شود، ازبکستان با 4 طلا، 3 نقره و 2 برنز دوم شد و ايران نيز با کسب 2 مدال نقره و يک برنز در رده سوم جاي گرفت. ژاپن و کره جنوبي نيز پنجم و ششم شدند.
در رده سني جوانان نيز دختران کشورمان موفق شدند 3 مدال طلا و 4 مدال نقره به دست آورند و در مجموع اول شوند، قزاقستان با 2 طلا، يک نقره و 3 برنز دوم و ازبکستان با 1 برنز سوم شدند. همچنين تايلند، چين، چين تايپه و سنگاپور نيز در مکانهاي بعدي قرار گرفتند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.