مقاومت بسيج قهرمان مي شود

بهترين دروازبان ليگ برتر کانوپولوي بانوان تا پايان هفته پنجم گفت: با تلاش کل تيم توانستيم بيشترين گل زده را داشته باشيم و کمترين گل را در ليگ دريافت کنيم و با توجه به 2 بازي باقيمانده حتما قهرمان ليگ برتر مي شويم.
ريحانه عمرو دروازبان باشگاه مقاومت بسيج که با 11 گل خورده بهترين دروازبان ليگ برتر کانوپولو تا پايان هفته پنجم است ادامه داد: سطح ليگ امسال خيلي بهتر شده و تيم ها با انگيزه در رقابت ها شرکت مي کنند و تمام بازي ها مشکل است.
وي در خصوص قهرماني در ليگ برتر کانوپولو اظهار داشت: تيم ما بهترين تيم ليگ برتر است و بچه هاي تيم چند سال است که با هم کار مي کنند و از هماهنگي و تجربه خيلي خوبي برخوردارند و ما حتما قهرمان مي شويم.
عمرو ادامه داد: ما در نيم فصل اول درصدر جدول قرار گرفتيم و با تلاش بيشتر نيم فصل دوم را شروع کرديم و در 2 بازي باقيمانده هم سعي مي کنيم بهترين نتيجه را بگيريم و به صدرنشيني خود ادامه دهيم.
بازيکن 26 ساله مقاومت بسيج ادامه داد: بانوان کانوپولوکار ايران قهرمان آسيا هستند و اين نتيجه به دليل سطح بالاي ليگ، داشتن مربيان مجرب و حمايت هاي فدراسيون است.
عمرو که از سال 79 در تيم ملي حضور دارد اضافه کرد: سال آينده در آسيا قهرماني مان را تکرار مي کنيم و تلاش همه تيم و فدراسيون اين است که در مسابقات جهاني 2012 بهترين نتيجه را بگيريم.
وي موفقيت خود را مديون حمايت هاي خانواده اش و به خصوص خواهرش دانست و گفت: خواهرم بهترين مربي ام است و هميشه الگوي من بوده و موفقيت من در قايقراني نتيجه زحمات و حمايت هاي بي دريغ اوست.
عمرو هدف خود را کسب مقام در بازي هاي جهاني دانست و گفت: ما در آسيا رقيبي نداريم و آرزويم مثل همه کانوپولوکاران، کسب مدال در بازي هاي جهاني است و اميدوارم در بازي هاي جهاني 2012 اين عنوان را کسب کنيم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.