تيم هاي زير 21 سال بانوان و آقايان راهي نيمه نهايي شدند

در آغاز مسابقات کانوپولوي قهرماني آسيا در هنگ کنگ تيم هاي زير 21 سال کشورمان در بخش بانوان و آقايان امروز اول آبان ماه به مصاف حريفان خود رفتند.
تيم بانوان زير 21 سال کشورمان با ترکيب فاطمه اسماعيل پور، فاطمه جليليان، مليکا برون، آمنه شيرزادي، مهتاب زهتاب و ناديا احمدي با هدايت جميله طهماسبي و زهرا اصلاني در مسابقات شرکت کرده است در گروه خود با تيم هاي سنگاپور، تايلند و هنگ کنگ رقابت کرد.
نمايندگان کشورمان در رقابت با سنگاپور 2 بر 1 به پيروزي رسيدند، 18 بر 0 از سد تايلند گذشتند و 12 بر 0 هنگ کنگ را مغلوب کردند. با اين نتايج تيم ايران در اين گروه در جايگاه نخست قرار گرفت و راهي مرحله بعد شد.
در بخش آقايان زير 21 سال نيز قايقرانان کشورمان با ترکيب رامين هادي، رضا انصاري آستانه، رضا بيگي، سعيد چاره جو، اميرحسين زماني و ميلاد جعفري با هدايت اشکان صيادي با تيم هاي مالزي، چين و ژاپن همگروه بود. قايقرانان کشورمان در اين ماده در رقابت با مالزي 6 بر 3 به پيروزي دست يافتند، 18 بر 0 از تيم چين را از پيش رو برداشتند و 6 بر 4 بر ژاپن غلبه کردند. تيم مردان زير 21 سال ايران با کسب عنوان نخست در گروه خود به دور بعد راه پيدا کرد.
اين رقابت ها فردا 2 آبان ماه با برگزاري ادامه مسابقات دنبال خواهد شد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.