دنيامالي: با کسب اين نتايج توقعات بايد در گوآنگجو بالا رود

احمد دنيامالي رئيس فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب با اظهار رضايت از نتايج به دست آمده در مسابقات قهرماني آسيا گفت: با کسب نتايج به دست آمده در مسابقات قهرماني آسيا بايد توقعات از قايقرانان ايران در بازيهاي گوآنگجو بالا رود.
دنيامالي در خصوص ميزباني ايران در مسابقات قهرماني آسيا بيان کرد: با توجه به اينکه در مسابقات 2005 مالزي 16 کشور و در مسابقات 2007 کره جنوبي 15 کشور حضور داشتند، شرکت 23 کشور آسيايي در مسابقات تهران باعث شد که ما در جذب و دعوت تيمها رکورددار شويم.
وي اظهارداشت: مسئله اي که براي ما مهم بود مسابقات آسيايي را در سطح استانداردهاي جهاني برگزار کنيم که خوشبختانه با تلاشهاي که صورت گرفت موفق به انجام اين کار شديم و اين مسئله را نيز مسئولين فدراسيون جهاني و آسيايي نيز اذعان داشتند.
رئيس فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب تصريح کرد: طي 5 سالي که من در فدراسيون قايقراني بوده ام 2 دوره در مسابقات آسيايي شرکت کرده ايم که خوشبختانه امسال هم از لحاظ کمي و هم از لحاظ کيفي پيشرفت داشته ايم.
وي افزود: در مسابقات مالزي تيم ما 6 مدال طلا، 7 نقره و 10 برنز، در کره 11 مدال طلا، 7 نقره و 7 برنز و امسال قايقرانان کشورمان 14 مدال طلا ، 13 نقره و 8 برنز دريافت کردند و در مجموع نيز در مالزي 23 مدال، در کره 25 مدال و امسال 35 مدال گرفتيم که اين نشان از تلاش و برنامه ريزي هاي مطابق با استانداردها دارد.
دنيامالي گفت: ما تابه حال در رشته کانوکانادايي مدال نداشتيم ولي امسال هم در رده سني بزرگسالان و هم در جوانان مدال طلا گرفتيم. در بخش بانوان نيز موفق شديم تعداد مدالهاي خود را نسبت به دوره هاي گذشته افزايش دهيم
وي خاطر نشان کرد: با توجه به پيشرفت قايقرانان ايراني در اين دوره از مسابقات بايد توقعات از اين رشته در گوآنگجوي چين بالا رود و اميدوارم عنايت خداوند نيز مانند هميشه شامل حال ما شود تا ما از آن مسابقات سربلند بيرون آييم. ما بايد در گوآنگجو به کشتي تنه بزنيم و فعاليتي ويژه داشته باشيم تا موفق شويم.
دنيامالي بيان کرد: قايقراني در گوآنگجو در 50 ماده شرکت مي کند که ما بايد با کسب مدالهاي خوشرنگ به ورزش کشورمان کمک کنيم.
وي در خصوص برگزاري کلاس داوري بين المللي گفت: در حاشيه اين مسابقات يک دوره کلاس داوري بين المللي با حضور خانم الي مولر مدرس فدراسيون جهاني را برگزار کرديم که 20 نفر در آن حضور داشتند و در نهايت نيز 12 نفر قبول شده و مدرک داوري بين المللي خود را گرفتند که بايد بگويم از اين 12 نفر 10 نفر خانم بودند. اين باعث خوشحالي است که خانم هاي ما با توجه به وجود محدوديتهاي فراوان در بخش بانوان، فعاليتهاي گسترده اي دارند و ما توانسته ايم اين مشکل را حل کنيم.
رئيس فدراسيون قايقراني در خصوص برگزاري کنگره کنفدراسيون آسيا نيز ادامه داد: در اين کنگره ما موفق شديم ميزباني مسابقات مقدماتي المپيک 2012 لندن و مسابقات قهرماني آسيا در رشته کانوپولو را بگيريم همچنين من به عنوان نماينده قاره اي آسيا و عضو هيات رئيسه فدراسيون جهاني انتخاب شدم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.