کاياک سواران برتر روي سکو رفتند

در روز چهارم مسابقات قهرماني کشورآبهاي آرام که در رده هاي سني جوانان و بزرگسالان ودر بخش آقايان و بانوان در درياچه آزادي درحال برگزاري است چهره هاي برتر مسافت 200 متر نيز مشخص شدند .
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب ، در رده سني بزرگسالان بخش آقايان و در کاياک يکنفره علي فرخي از مازندران ، عباس صيادي از گيلان و احمدرضا طالبيان از اصفهان به مقام هاي اول تا سوم دست يافتند.در کاياک 2نفره مسعود قاسمپور و امين بوداغي از مازندران اول شدند، عباس صيادي و اميرمهدوي از گيلان و علي دولتشاهي و يونس معتصمي از هرمزگان به مقام هاي دوم و سوم رسيدند. در کاياک 4نفره حسين سينکايي، علي فرخي، مسعود قاسمپور و امين بوداغي از مازندران ، امير مهدوي، آرش بصارت دار، عباس صيادي و پويان حق شمار از گيلان و رسول مهمان نوازي، کيوان جوادي، سعيد بازرگان و سعيد دلارام اول تا سوم شدند.
در کانويکنفره شاهو ناصري از کردستان اول شدند، پيمان صيامي از گيلان و مهران ابوپور از مازندران به مقام هاي دوم و سوم رسيدند.در کانو دونفره شاهو ناصري و سيروان احمدي از کردستان به مقام اول، پيمان صيامي و احمد بحري از گيلان به مقام دوم و ايمان پورعزيز و مهران ابوپور از مازندران به مقام سوم رسيدند.
در کانو4نفره ميلاد روزه دالاري، نعيم پلنگ پشتيان ، پيمان صيامي و احمد بحري از گيلان ، شاهو ناصري ، سيروان احمدي، ساسان متين و سروش کريمي از کردستان و ايمان پورعزيز ، حسين برزگر، مهدي نصرتي و مهران ابوپور از مازندران اول تا سوم شدند.
در رده سني بزرگسالان بخش بانوان درکاياک يکنفره آرزو معتمدي از تهران الف به مقام اول ، درسا کفيلي از بوشهر به مقام دوم و هما نجيبي فيني از هرمزگان به مقام سوم رسيدند.در کاياک 2نفره آرزو معتمدي و سيما عروجي از تهران الف ، سپيده همامي و درسا کفيلي از بوشهر و هما نجيبي فيني و آرزو پاسلار از هرمزگان به مقامهاي اول تا سوم رسيدند.
در کاياک 4نفره نيز آرزو معتمدي، سيما عروجي ، راحله محمدميرزايي و مهناز عروجي از تهران الف اول شد ، فاطمه ماهيني ، سپيده همامي ، درسا کفيلي و مهديه کاوه از بوشهر و هما نجيبي فيني ، سارا حيدريان ، سميه جعفري و آرزو پاسلار از هرمزگان در رده هاي دوم و سوم جاي گرفتند.
اين مسابقات امروز با برگزاري رشته ماراتن به پايان خواهد رسيد .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.