گواري: سال 93 سال پرکاري براي قايقراني خواهد بود

سيصد و دومين جلسه هيات رئيسه فدراسيون قايقراني با حضور سرپرست و اعضاي هيات رئيسه عصر روز گذشته 25 اسفندماه در برج قايقراني درياچه آزادي برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، در آخرين جلسه هيات رئيسه فدراسيون قايقراني در سال 92 وضعيت برگزاري اردوهاي تيم هاي ملي و محل و شرايط برگزاري اردوهاي سال آينده مورد بررسي اعضا قرار گرفت.
سرپرست فدراسيون قايقراني در اين جلسه بيان کرد: از زحمات اعضاي هيات رئيسه و همه کسانيکه در بحث هاي مختلف موجبات رشد رو به جلوي قايقراني در سال 92 را فراهم کردند تشکر مي کنم.

احمد گواري اظهار داشت: اميدواريم که در اوايل سال آينده انتخابات فدراسيون در صحت و سلامت کامل برگزار گردد. بنده نيز وظيفه دارم در مدت زمان سرپرستي، تمام تلاش و پتانسيل موجود در فدراسيون را بکار گرفته تا ضمن ايجاد  آرامش، موجبات حضور قدرتمند و سربلندي قايقراني جمهوري اسلامي در رويدادهاي بين الممللي پيش رو را فراهم گردد.

سرپرست فدراسيون قايقراني با اشاره به گزارش فدراسيون در جلسه کميته ملي المپيک اظهار داشت: خوشبختانه با رايزني که با مسئولان کميته داشتيم، اذعان داشتند که گزارش قايقراني يکي از کاملترين گزارشات در بين تمام فدراسيون ها بود و از قايقراني به عنوان يک فدراسيون نمونه ياد کردند.
گواري ادامه داد: سال آينده سال سختي را پيش رو داريم و بايد با همکاري همه کادر فدراسيون برنامه ها را دنبال کنيم و اميدواريم نتيجه زحمات را در بازيهاي آسيايي شاهد باشيم. بالاخره همه ما براي حضور موفق ورزشکاران در مسابقات انجام وظيفه مي کنيم و پيروزي قايقرانان در بازيهاي آسيايي نمود کارهاي مثبت انجام شده خواهد بود.
وي تصريح کرد: قطعا مشکلاتي وجود دارد. ما نيز مسئوليتي قبول کرديم و تا جايي که توان داريم وظايف را به نحو احسن انجام خواهيم داد.
گواري خاطرنشان کرد: هر موفقيتي که توسط ورزشکاران ميهن عزيمان بدست بيايد براي همه ما باعث افتخار است و اميدواريم با تلاش همه عزيزاني که در اين عرصه فعاليت مي کنند، حرکت ورزش کشور رو به جلو باشد.
در اين جلسه هيات رئيسه که به رياست احمد گواري سرپرست فدراسيون برگزار شد، نواب رئيس، دبير و اعضاي هيات رئيسه فدراسيون قايقراني حضور داشتند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.