تهران الف، گيلان و مازندران قهرمان شدند

مسابقات قهرماني کشورآبهاي آرام در رده هاي سني جوانان و بزرگسالان ودر بخش آقايان و بانوان در درياچه آزادي با مشخص شدن تيم هاي قهرمان به پايان رسيد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب ، در رشته ماراتن که ديروز 21 آبان برگزار شد ، در بخش آقايان و در کاياک يکنفره جوانان اروند درويش از مازندران ، جواد محمدي دوست از گيلان و حميد ترکي از بوشهر اول تا سوم شدند.در کاياک 2نفره جوانان محمدرضا نيک منش و احمد بنده زاده از مازندران اول، سعيد فضل اولي و عماد فکوري از گيلان دوم و مصطفي عبدلي و حسين ولي پور از تهران سوم شدند.
در کانو يکنفره جوانان اميرحسين خدايار از مازندران ، سجاد صيامي از گيلان و محسن شيخي از تهران به مقام هاي اول تا سوم دست يافتند.در کانودونفره جوانان مصطفي رافخاني و ياسر دهقاني از گيلان اول شدند، رضا ستايش و اميرحسين حاجيان از مازندران و سعيد قدسيان و حميد قدسيان از آذربايجان شرقي به مقام هاي دوم و سوم رسيدند.
در کاياک يکنفره مردان- بزرگسالان رضا رئيسي از بوشهر، رحمت قادري از گيلان و رسول مهمان نوازي از آذربايجان شرقي به مقام هاي اول تا سوم دست يافتند.در کاياک 2نفره دانيال نوري و مقداد کشاني از تهران اول شدند، مهدي شاه ويسي و محسن عباسي از کرمانشاه و فرهاد اوليايي و ارشيد ناصري به مقام هاي دوم و سوم رسيدند.
در کانويکنفره وحيد چراغي از کرمانشاه اول شدند، دانيال وفاکيش توحيدي از کردستان و حسام جمشيدي از هرمزگان به مقام هاي دوم و سوم رسيدند.در کانو دونفره نعيم پلنگ پشتيان و ميلادروزه دالاري از گيلان به مقام اول، ايمان پورعزيز و مهران ابوپور از مازندران به مقام دوم و علي طاهري و آرش جوادي از تهران به مقام سوم رسيدند
در بخش بانوان و در کاياک يکنفره جوانان آزاده بنکدار از بوشهر به مقام اول ، مريم عبدالهي از هرمزگان به مقام دوم و نجمه سجادي از گيلان به مقام سوم رسيدند.در کاياک 2نفره جوانان زينب محمدي و فروغ رفيع نيا از گيلان مقام اول ، پگاه حميدي فر و افسانه سپهري از کرمانشاه مقام دوم و سمانه صفايي و صبا صيادبوراني از هرمزگان مقام سوم را از آن خود کردند.
درکاياک يکنفره بزرگسالان درسا کفيلي از بوشهر به مقام اول ، هما نجيبي فيني از هرمزگان به مقام دوم و آزاده نوري پور از لرستان به مقام سوم رسيدند.در کاياک 2نفره بزرگسالان سپيده همامي و مهديه کاوه از بوشهر ، سميه غفاري و سارا حيدري از هرمزگان و مرضيه مقدمي و فاطيما اسدي از زنجان به مقامهاي اول تا سوم رسيدند.
در پايان اين رقابتها و در امتيازبندي تيمي در بخش آقايان ودر رده سني بزرگسالان مازندران با 117 به مقام قهرماني رسيد، گيلان با 115 امتياز دوم شد و کردستان با 75 امتياز در رده سوم جاي گرفت. در رده سني جوانان نيز گيلان با 92 امتياز، مازندران با 81 امتيازو تهران الف با 53 امتياز به ترتيب اول تا سوم شدند.
در بخش بانوان و در رده سني بزرگسالان، تهران الف با 43 امتياز اول شد، گيلان با 35 امتياز و هرمزگان با 23 امتياز در رده هاي دوم و سوم جاي گرفتند. در رده سني جوانان تهران الف با 63 امتياز ، بوشهر با 49 امتياز و هرمزگان با 38 امتياز در رده هاي اول تا سوم جاي گرفتند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.