مسابقات قهرماني جهان آبهاي آرام معلولين برگزار خواهد شد

مسابقات قهرماني جهان آبهاي آرام معلولين با حضور 2 قايقران کشورمان از امروز 27 ارديبشهت ماه در شهر پوزنان لهستان آغاز مي شود.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، مسابقات قهرماني جهان آبهاي آرام معلولين در حالي امروز با برگزاري دور مقدماتي آغاز خواهد شد که قايقرانان کشورمان نادر عيوضي و شهلا بهروزي راد به مصاف حريفان خود خواهند رفت. اين مسابقات با حضور 97 قايقران از 31 کشور در شهر پوزنان لهستان برگزار خواهد شد.
نادر عيوضي در اين رقابت ها با حريفاني از اسپانيا، لهستان، آنگولا، فرانسه، برزيل، هند، استراليا، انگليس، آرژانتين، ايتاليا، سنگاپور، مالزي، روسيه، روماني، روسيه، نيوزلند، مجارستان و آمريکا رقابت خواهد کرد. عيوضي در گروه اول دور مقدماتي جونز گارسيا از اسپاينا، اسکوت مارتلو از نيوزلند، جوش وود از آمريکا، يوليان سربان از رويماني، سرگي سيرسو از روسيه، بنس پال از مجارستان، آندريا تستا از ايتاليا و شلابي امبونگ از مالزي را پيش رو دارد.
شهلا بهروزي راد نيز در اين مسابقات با حريفاني از ايتاليا، برزيل، لهستان، روماني، انگليس، کانادا، روسيه، اسپانيا، آمريکا وبرزيل رقابت خواهد کرد. بهروزي راد در گروه دوم دور مقدماتي اين مسابقات با سيلويا الويرا لوپز از اسپانيا، لورلا بلاتو از ايتاليا، کريستينا گائوتر از کانادا و ميهائلا لولئا از روماني همگروه است.
اين مسابقات امروز با برگزاري دور مقدماتي و نيمه نهايي و فردا با برگزاري مسابقات فينال برگزار خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.