شهرکرد ميزبان اسلالومي ها

پنجمين اردوي تيم ملي اسلالوم مردان از امروز 15 مهرماه در شهرکرد برگزار مي شود تا قايقرانان کشورمان خود را براي حضور در بازيهاي گوآنگجوي چين آماده کنند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب، قايقرانان تيم ملي اسلالوم کشورمان که پس از اردوي يک ماهه در اسلواني و حضور در مسابقات جهاني به کشورمان بازگشته اند، پس از استراحت کوتاهي از امروز 15 مهرماه اردوي خود را در شهر سامان واقع در شهرکرد تا 5 آبان برگزار مي کنند.
اسلالومي ها در مسابقات قهرماني جهان که اخيرا در کشور اسپانيا برگزار شد توانستند به خط پايان برسند و در رنکينگ قرار گيرند.
مسئولان فدراسيون قايقراني به منظور آمادگي و حضور قدرتمند قايقرانان اسلالوم در مسابقات گوآنگجوي چين تاکنون اين تيم را در 2 مرحله به اسلواني اعزام کرده است تا در پيست استاندارد تمرين کنند و در ايران نيز با برگزاري اردوهاي منظم در کردستان به آماده سازي اين تيم اقدام کرده اند.
عليرضا آصفي و متين تودد از تهران، برديا مهرجو، مهدي نظري برسري، همايون محمدپور، شهريار قلي پور و مؤمن قريشي از گيلان، امير محمد فتاح پور و سعيد اردلاني از کرمانشاه، هيوا نسيمي از کردستان و آريا جعفري از اصفهان به مربيگري مصطفي ثمري و اسفنديار شيرمحمدي و مسعود خداياري به عنوان دستيار مربي در اين اردو حضور دارند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.