مسابقات اندونزي بالاترين سطح رقابت قايقراني در آسيا است

مدير تيم هاي ملي آبهاي آرام و سرمربي کاياک مردان پيش از اعزام به مسابقات قهرماني آسيا و انتخابي المپيک شرايط ملي پوشان را در سطح مطلوب دانست و بيان کرد: بچه ها در وضعيت خوبي هستند. به هرحال به بالاترين سطح مسابقات آسيا اعزام مي شويم و بايد با بهترين کيفيت در مسابقات حاضر شويم.
ايرج اقليمي با بيان اين مطلب که 5 قايقران در بخش کاياک مردان در 4 ماده مسابقات حضور پيدا مي کنند اظهار داشت: در مواد کاياک يکنفره، دونفره و چهارنفره در مسافت 1000 متر و در کاياک يکنفره 200 متر در مسابقات حضور پيدا خواهيم کرد.
وي افزود: مواد کاياک يکنفره و دونفره 1000 متر و کاياک يکنفره 200 متر مواد المپيکي اين مسابقات است. براي کسب سهميه شرايط واقعا سخت است اما با تمريناتي که انجام داديم اميدواريم که بتوانيم در مسابقات بهترين نتيجه را بگيريم.
مدير تيم هاي ملي تصريح کرد: در همه مواد در يک سطح قرار داريم ضمن اينکه اين دوره نسبت به دوره گذشته رقابت ها سطح بالاتري خواهد داشت چراکه تيم ها براي کسب سهميه در مسابقات حاضر مي شوند.
اقليمي در پايان تاکيد کرد: ما تمام تمرينات و کارهايي که بايد انجام مي داديم را با برنامه انجام داده ايم. ديگر همه چيز به شرايط مسابقه بستگي دارد. چند روز زودتر به محل مسابقات اعزام مي شويم تا بچه ها با وضعيت آب و هوايي و محيطي نيز انطباق پيدا کنند و با آمادگي کامل مسابقات را آغاز کنيم.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.