قايقرانان کشورمان به دور نيمه نهايي راه يافتند

با آغاز مسابقات قهرماني جهان آبهاي آرام معلولين در لهستان پاروزنان کشورمان امروز 27 ارديبهشت ماه به نيمه نهايي صعود کردند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، مسابقات قهرماني جهان آبهاي آرام معلولين صبح امروز با برگزاري رقابت هاي دور مقدماتي آغاز شد. شهلا بهروزي راد و نادر عيوضي قايقرانان کشورمان در اين مسابقات به مصاف رقيبان خود رفتند و در نهايت به نيمه نهايي صعود کردند.
در مسابقه مقدماتي گروه اول در بخش مردان نادر عيوضي با جونز گارسيا از اسپاينا، اسکوت مارتلو از نيوزلند، جوش وود از آمريکا، يوليان سربان از روماني، سرگي سيرسو از روسيه، بنس پال از مجارستان، آندريا تستا از ايتاليا و شلابي امبونگ از مالزي رقابت کرد و در نهايت با کسب رکورد 47.529 ثانيه در جايگاه پنجم قرار گرفت. در اين مسابقه يوليان سربان از روماني با زمان 43.941 اول، آندريا تستا از ايتاليا با زمان 45.057 ثانيه دوم و جونز گارسيا از اسپاينا 45.965 ثانيه سوم شدند. با اين نتيجه نادر عيوضي قايقران کشورمان به دور نيمه نهايي صعود کرد.
در مسابقه گروه دوم مقدماتي بانوان نيز شهلا بهروزي راد با سيلويا الويرا لوپز از اسپانيا، لورلا بلاتو از ايتاليا، کريستينا گائوتر از کانادا و ميهائلا لولئا از روماني مسابقه داد و در نهايت با کسب زمان 1:21.273 دقيقه در رده پنجم قرار گرفت. در اين مسابقه سيلويا الويرا لوپز از اسپانيا با زمان 1:01.741 دقيقه مقام اول، کريستينا گائوتر از کانادا با زمان 1:02.257 دقيقه مقام دوم و ميهائلا لولئا از روماني با زمان 1:03.693 دقيقه مقام سوم را بدست آوردند. با اين نتيجه بهروزي راد به نيمه نهايي راه پيدا کرد.
اين مسابقات بعدازظهر امروز با برگزاري مسابقات نيمه نهايي ادامه پيدا خواهد کرد و نادر عيوضي نماينده کشورمان با جوزمار آندراده از آنگولا، سرگي سيرسو از روسيه، پاتريک آلميدا از برزيل، بروک انگرام از استراليا، اسکوت مارتلو از نيوزلند، روبرت اوليور از انگليس، جوش وود از آمريکا و شلابي امبونگ از مالزي رقابت خواهد کرد.
شهلا بهروزي راد نيز در دور نيمه نهايي با لورلا بلاتو از ايتاليا، ريما اگورکينا از روسيه و بيانسه سيلوا از برزيل مسابقه مي دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.