تيم بهتري نسبت به سال هاي گذشته داريم

سرمربي تيم ملي کانوکانادايي پيش از اعزام به مسابقات قهرماني آسيا گفت: نسبت به دوره هاي گذشته تيم با کيفيت تري داريم و بچه ها با تمريناتي که انجام دادند در شرايط خوبي به سر مي برند.
الياس اقليمي شرايط اين دوره از مسابقات را با توجه به اينکه انتخابي المپيک است سخت توصيف کرد و اظهار داشت: براي کسب سهميه در انتخابي المپيک بايد در تمام مواد اول شويم. به جز کانوي 200 متر که چين در جهاني سهميه گرفته است، در کانوي تکنفره و دونفره 1000 متر فقط قايق اول آسيا به المپيک راه مي يابد و اين کار را بسيار دشوار مي کند.
وي با اشاره به حضور قايقرانان در 5 ماده کانو تصريح کرد: در 4 ماده بزرگسالان و 1 ماده جوانان شرکت خواهيم کرد و اميدوارم بهترين نتيجه را کسب کنيم.
اقليمي اضافه کرد: بچه ها در مسابقات مهم امسال حضور داشتند و ارزيابي خوبي از رقبا داريم. قايقرانان ازبکستان، چين و قزاقستان در کانو سطح خوبي دارند. در رقابت هاي جهاني هم نشان داده شد که تمام تيم هاي آسيايي سخت کار مي کنند. به هر حال سال المپيک است و تيم ها خود را براي اين رويداد آماده مي کنند.
سرمربي تيم ملي با اشاره به روند تمرينات قايقرانان کانو تاکيد کرد: در تست هاي داخلي که داشتيم بچه ها تايم هاي خوبي ثبت کردند و اگر اين تايم ها در مسابقات تکرار شود شاهد نتايج خوبي خواهيم بود.
اقليمي در پايان خاطر نشان کرد: اميدوارم نتايج خوبي نسبت به دوره هاي گذشته بگيريم و بچه ها مزد زحماتشان را در مسابقات بگيرند.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.