نادر عيوضي به فينال صعود کرد

پس از برگزاري دور نيمه نهايي مسابقات قهرماني جهان آبهاي آرام معلولين نادر عيوضي نماينده کشورمان امروز 27 ارديبهشت ماه به فينال صعود کرد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، مسابقات قهرماني جهان آبهاي آرام معلولين با برگزاري دور نيمه نهايي بعدازظهر امروز 27 ارديبهشت ماه در لهستان ادامه يافت. در پايان رقابت نيمه نهايي کاياک مردان نادر عيوضي قهرمان کشورمان به فينال مسابقات صعود کرد.
عيوضي در اين مسابقه با جوزمار آندراده از آنگولا، سرگي سيرسو از روسيه، پاتريک آلميدا از برزيل، بروک انگرام از استراليا، اسکوت مارتلو از نيوزلند، روبرت اوليور از انگليس، جوش وود از آمريکا و شلابي امبونگ از مالزي مسابقه داد و در نهايت با کسب زمان 47.409 ثانيه تنها با 20 صدم ثانيه اختلاف در رده دوم قرار گرفت. در اين رقابت اسکوت مارتلو از نيوزلند با زمان 47.409 ثانيه اول و بروک انگرام از استراليا با زمان 47.457 ثانيه سوم شدند. با اين نتيجه نادر عيوضي به فينال مسابقات راه پيدا کرد.
شهلا بهروزي راد نيز در دور نيمه نهايي با لورلا بلاتو از ايتاليا، ريما اگورکينا از روسيه و بيانسه سيلوا از برزيل رقابت کرد و در پايان با کسب رکورد 1:24.627 دقيقه در رده چهارم قرار گرفت. در اين رقابت ريما اگورکينا از روسيه با زمان 1:08.711 دقيقه اول، لورلا بلاتو از ايتاليا با زمان 1:09.339 دقيقه دوم و بيانسه سيلوا از برزيل با زمان 1:11.311 دقيقه سوم شدند. بهروزي راد با اين نتيجه از راه يابي به فينال مسابقات بازماند.
اين مسابقات فردا 28 ارديبهشت ماه با برگزاري رقابت هاي فينال ادامه مي يابد و نادر عيوضي قهرمان کشورمان در فينال کاياک مردان با خديم بويه از سنگال، آندريا تيستا از ايتاليا، ماتيوس سورويلو از لهستان، يوليان سربان از روماني، مارتين فارينيوکس از فرانسه، جونز گارسيا از اسپانيا، اسکوت مارتلو از نيوزلند و بروک انگرام از استراليا رقابت خواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.