با اقتدار عنوان قهرماني را بدست آورديم

مليکا برون ملي پوش تيم ملي کانوپولوي بانوان جوانان به همراه اين تيم موفق به کسب عنوان قهرماني در مسابقات قهرماني آسيا شد. برون علاوه بر اين عنوان خانم گلي مسابقات را با به ثمر رساندن 18 گل بدست آورد.
خانم گل بخش بانوان جوانان مسابقات کانوپولوي قهرماني آسيا گفت: رقابت هاي بخش بانوان جوانان براي اولين بار در سطح آسيا برگزار شد و 4 تيم در مسابقات حضور داشتند و تيم ايران توانست با قدرت از سد همه تيم ها بگذرد و عنوان قهرماني را کسب کند. البته نتيجه حاصل کار تيمي و تلاش همه بچه ها بود.
مليکا برون با اشاره به سطح بالاي مسابقات تصريح کرد: در اين رقابت ها با تيم هاي تايلند، سنگاپور و هنگ کنگ همگروه بوديم و با غلبه بر هر 3 تيم قهرمان شديم.
قهرمان 17 ساله تيم ملي کانوپولوي جوانان که 5 سال است در رشته قايقراني فعاليت مي کند بيان کرد: در پايان رقابت هاي با زدن 18 گل موفق به کسب عنوان خانم گلي در رده سني زير 21 سال شدم. البته نقش کل تيم را در اين موفقيت نبايد ناديده بگيرم و با حمايتي که از سوي بچه ها داشتم موفق به کسب اين عنوان شدم..
برون ضمن اشاره به اولين حضورش در مسابقات بين المللي اظهار داشت: بسيار خوشحالم که در اولين حضورم در مسابقات اين موفقيت را بدست آوردم. البته چندين دوره در اردوها حاضر بودم اما مسابقات جوانان برگزار نشد و اعزام نشدم اما در اين دوره علاوه بر حضور در مسابقات، عنوان خانم گلي را نيز بدست آوردم و از اين بابت بسيار خوشحال هستم.
ملي پوش تيم ملي کانوپولوي جوانان با قدرداني از رئيس فدراسيون در خصوص حمايت و اعزام تيم جوانان به مسابقات قهرماني آسيا؛ اضافه کرد: جا دارد از زحمات مهران قزلباش مدير تيم هاي ملي هم تشکر ويژه داشته باشم. تجربه اي که ايشان داشتند و خالصانه در اختيار ما گذاشتند، تاثير بسزايي در کسب موفقيت ما داشت. همچنين بايد از مربيان استانم برادران هاشمي نژاد تشکر کنم چون جايگاهي که الان دارم را مديون زحمات آن ها هستم.
وي در خصوص برنامه هاي پيش رو عنوان کرد: در حال حاضر پس از مسابقات قهرماني آسيا منتظر شروع ليگ هستيم تا بتوانم در اردوي تيم ملي و مسابقات قهرماني جهان سال آينده حضور داشته باشم.
برون در پايان تاکيد کرد: اميدوارم با استفاده از تجربيات پيشکسوتان و مربيان با سابقه در آينده بتوانم روزهاي بهتري را در کانوپولو سپري کنم.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.