آرزو حکيمي به فينال A کاپ 1 جهاني صعود کرد

آرزو حکيمي نماينده بانوان کشورمان در مسابقات کاپ 1 جهاني آبهاي آرام امروز 29 ارديبهشت ماه به فينال A کاياک 1000 متر بانوان صعود کرد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، در ادامه مسابقات کاپ 1 جهاني آبهاي آرام در ماده يکنفره 1000 متر بانوان آرزو حکيمي در دور مقدماتي و نيمه نهايي به مصاف حريفان خود رفت. در اين ماده قايقراناني از کشورهاي چک، لهستان، روسيه، سوئد، بلغارستان، نروژ، سنگاپور، لاتوآ، بلاروس، هلند، صربستان، آرژانتين، شيلي، اتريش، ليتواني، تونس و آرزو حکيمي از کشورمان حضور داشتند.
در مسابقه مقدماتي گروه اول اين ماده حکيمي با مگدالنا کوروکواسکا از لهستان، داريا ارمينا از روسيه، سارا چن از سنگاپور، برانسيلوا مسچوکو از بلغارستان، ميچليا جانسن از سوئد، آنا آداموآ از چک رقابت کرد و درنهايت با زمان 4:31.350 دقيقه در رده چهارم جاي گرفت و به نيمه نهايي راه پيدا کرد. در اين رقابت آنا آداموآ از چک بازمان 4:21.102 دقيقه مقام اول، مگدالنا کوروکواسکا از لهستان با زمان 4:25.854 دقيقه مقام سوم و داريا ارمينا از روسيه با زمان 4:31.206 دقيقه مقام سوم را بدست آوردند.
در مسابقه نيمه نهايي کاياک يکنفره 1000 متر بانوان نيز آرزو حکيمي با مگدالنا کوروکواسکا از لهستان، برانسيلوا مسچوکو از بلغارستان، فابيولا زامورانو از شيلي، الکساندرا گريشينا از بلاروس، الکساندرا کرستسي از آرژانتين و آنله ساکالته از ليتواني حضور داشتند که در نهايت با رکورد 4:34.362 دقيقه مقام دوم را بدست آورد. در اين رقابت مگدالنا کوروکواسکا از لهستان با زمان 4:33.478 دقيقه مقام اول و الکساندرا گريشينا از بلاروس با زمان 4:34.950 دقيقه مقام سوم را بدست آوردند.
با اين نتيجه آرزو حکيمي راهي فينال A مسابقات شد و فردا 30 ارديبهشت ماه در اين مسابقه به مصاف حريفان خود خواهد رفت.

0

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.