اين موفقيت حاصل زحمات کل تيم بود که توسط من به بار نشست

آقاي گل بخش جوانان مسابقات کانوپولوي قهرماني آسيا با اشاره به سطح بالاي رقابت ها بيان کرد: تعداد تيم هاي شرکت کننده در اين دوره از رقابت ها نسبت به دوره هاي قبل بالابود و همين مسئله موجب بالا رفتن کيفيت مسابقات شده بود.
رضا انصاري که 5 سال است کانوپولو را در هيات قايقراني تهران آغاز کرده در خصوص کسب عنوان آقاي گلي اش اظهار داشت: در 6 مسابقه اي که انجام داديم موفق به زدن 15 گل شدم و البته اين حاصل تلاش کل تيم بود.
وي کسب عنوان دومي در رقابت هاي قهرماني آسيا را توسط تيم جوانان خوب ارزيابي کرد و افزود: تيم ها با قدرت در مسابقات شرکت کرده بودند و شايد براي اولين بار 5 تيم مدعي عنوان قهرماني بودند.
اين ملي پوش 18 ساله تيم ملي کانوپولو تصريح کرد: تيم ما هم بسيار جوان بود و چند نفر اولين بار بود که در مسابقات شرکت مي کردند اما بازي به بازي بهتر شديم و روند رو به رشدي داشتيم.
وي تصريح کرد: در فينال هم بازي خوبي انجام داديم و شايد کم تجربگي باعث شد که برنده نباشيم. ضمن اينکه ما با 6 نفر بازي کرديم و تعداد تعويضمان کم بود اما حريف 8 بازيکن داشت و مدام تعويض داشتند و با توان بهتري بازي مي کردند.
انصاري تاکيد کرد: به هر حال خوشحالم که يک نفر از تيم ما عنوان آقاي گلي را بدست آورد و اين نشان مي دهد که تيم خوبي داشتيم. تشکيل اين تيم حاصل زحمات مربيان و حمايت هاي فدراسيون در برگزاري اردوها و مراحل آماده سازي بود.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.