آرزويم حضور در المپيک است


* حضور قايقراني ايران را در گوانگجو چطور ديديد؟
حقيقتا خيلي خوب ظاهر شديم مخصوصا در رشته ما آب هاي آرام خيلي خوب بود. البته با توجه به تمرينات و سطح آمادگي مربيان انتظار اين نتايج را داشتند و فکر مي کنم در کل ما عملکرد مثبتي داشتيم.
* چه مدالي کسب کرديد و بعد از کسب مدال چه احساسي داشتيد؟
من به همراه تيم کاياک 4 نفره کشور مدال برنز را گرفتيم. خوب بعد از کسب مدال خيلي خوشحال بودم و احساس غرور مي کردم و به آن چيزي که مي خواستم رسيده بودم خيلي دوست داشتم که مدال بازي هاي آسيايي را بگيرم.
* حريفانتان در گوانگجو چطور بودند؟
حريفان واقعا سختي داشتيم. در بعضي تيم ها نفراتي بودند از بازي هاي آسيايي 1998 بانکوک با هم تمرين کرده بودند و ما اولين حضورمان را تجربه مي کرديم. بزرگترين نفر تيم ما 23 ساله بود و بعضي تيم ها کوچکترين نفرشان اين سن بودند و خيلي مشکل بود اما با همه اين مسايل با اينکه از خيلي تيم ها جوان تر بوديم توانستيم مدال برنز را کسب کنيم و اين خيلي با ارزش بود.
* برنامه مسابقات چطور بود؟ آيا آمادگي کامل داشتيد؟
ما اردوهاي خيلي خوبي را پشت سر گذاشتيم تيم خوب و هماهنگي داشتيم و تمرينات به لطف رئيس فدراسيون خيلي بهتر از قبل بود در گوانگجو هم خوب تمرين کرديم همه چيز در گوانگجو خوب بود از نظر هتل و امکانات تکميل بوديم و هيچ مشکلي وجود نداشت.
* قايقراني دو هفته قبل از مسابقات به گوانگجو اعزام شد اين مسئله چقدر در موفقتتان موثر بود؟
قطعا خيلي تاثيرگذار بود روزهاي اول سخت بود ما هنوز به اختلاف ساعت عادت نکرده بوديم اما بعد از چند روز همه چيز عادي شد و توانستيم کاملا خود را وفق دهيم.
* کادر فني و مربيان چطور هستند؟
بيشترين زحمت را براي ما فدراسيون و کادر فني کشيدند ما با مربيان طراز اول و با تجربه تمرين کرديم و توانستيم بهترين نتيجه را بگيريم.
* براي اولين بار در اين مسابقات دکتر تغذيه و روانشناس در کنار تيم بود اين مسئله چقدر در موفقيت شما نقش داشت؟
خيلي موثر بود مخصوصا روانشناس آقاي حمزه خيلي براي ما زحمت مي کشيد و مشکلات ما را حل مي کرددر واقع بايد بگويم که در زمان تمرينات و مسابقات دغدغه فکري نداشتيم. همچنين تمرينات رواني که انجام مي داديم و تصوير سازي ذهني که داشتيم خيلي در کسب نتايج تاثيرگذار بود. در مورد دکتر تغذيه هم مشکلات تغذيه نداشتيم و اين حتما نقش موثر دکتر تغذيه در تيم بود بايد تشکر ويژه داشته باشم از فدراسيون که اين شرايط را براي ما فراهم کرد.
* در حال حاضر چه کار مي کنيد و تمرينات در چه شرايطي است؟
از 18 بهمن اردوها را پي مي گيريم و تمرينات بدنسازي و آمادگي جسماني انجام بدهيم و بعد از آن اسفند ماه به مالزي مي رويم و 3 هفته پاروکشي مي کنيم شرايط خيلي خوب است و با توجه به امکانات مناسبي که در اختيار داريم تمام تلاشمان را مي کنيم تا زحمات کل تيم را جبران کنيم.
* چه مسابقاتي را پيش رو داريد؟
اصلي ترين مسابقات انتخابي المپيک و قهرماني آسيا است همچنين در مسابقات زير 23 سال جهان در مجارستان شرکت مي کنيم و کاپ هاي جهاني و قهرماني جهان که در آلمان و لهستان برگزار مي شود اميدوارم با تلاش بيشتر بتوانم در اين مسابقات حاضر باشم و کسب عنوان کنم.
* در مورد کسب سهميه المپيک نظرت چيست؟
تمام تلاشمان اين است که سهميه را کسب کنيم اميدواريم اين اتفاق بيافتد.
* بزرگترين آرزوي ورزشي ات چيست؟
دوست دارم در المپيک حاضر باشم. المپيک ميدان بزرگي است و من هم مثل همه ورزشکاران دوست دارم در آن حضور داشته باشم و تمام تلاشم را براي اين امر به کار مي گيرم.
* و حرف آخر؟
از همه مسئولين فدراسيون و مربيان تشکر مي کنم همچنين از خانواده ام که هميشه من را حمايت کرده اند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.