اردوي تيم هاي ملي آبهاي آرام تمديد شد

اردوهاي تيم هاي ملي بانوان و آقايان آبهاي آرام کشورمان تا 16 ارديبهشت ماه تمديد شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، قايقرانان تيم هاي ملي آبهاي آرام بانوان و آقايان کشورمان که از 5 فروردين ماه اولين مرحله اردوي تدارکاتي خود در سال 93 را در درياچه آزادي آغاز کرده بودند تا 16 ارديبهشت ماه در محل برگزاري اردوهاي تيم ملي حاضر خواهند بود. اين مرحله از اردو پيش از اين قرار بود 26 فروردين ماه به پايان رسد اما با صلاحديد کادر فني تا 16 اردبيهشت ماه با حضور 22 قايقران حاضر در کمپ تيم ملي ادامه پدا خواهد کرد.
ايرج اقليمي مدير تيم هاي ملي و سرمربي کاياک، آيگون پژوهش مربي کاياک بانوان، انوش عباسي و محمود ساويز مربيان کاياک آقايان و الياس اقليمي سرمربي کانوکانادايي اعضاي کادر فني اين تيم هستند.
سارا حنيفه زاده و مهسا آذري از تهران، آرزو حکيمي مقدم از همدان و مينا عبدالهي از هرمزگان در بخش بانوان، احمدرضا طالبيان از اصفهان، عليرضا عليمحمدي از البرز، حميد ترکي از بوشهر، آرمين بخشي زاد از تهران، افشين شعباني از کرمانشاه، سعيد فضل اولي، علي آقاميرزايي و رحمت قادري از گيلان و امين بوداغي و فرزين اسدي از مازندران در بخش کاياک آقايان و علي باجلان و کيا اسکنداني از تهران، شاهو ناصري از کردستان، علي اجاقي از کرمانشاه، عادل مجللي از گلستان، محسن سعادتخواه از تهران و پژمان ديوسالاري از مازندران در بخش کانوکانادايي نفرات حاضر در اين مرحله از اردوي تيم ملي آبهاي آرام کشورمان هستند.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.