تجربيات بسيار ارزشمندي در اين سفر بدست آوردم

سرپرست کميته اسلالوم فدراسيون قايقراني پس از بازگشت از کنفرانس قايقراني قاره آمريکا و دوره مربيگري گفت: اين کنفرانس براي اولين بار در تاريخ قايقراني اين قاره به شکل گردهمايي مربيان از سراسر قاره و البته با حضور شرکت کنندگاني از کشورهاي اروپايي مثل آلمان، اتريش و انگلستان و ايران از قاره آسيا در کاروليناي جنوبي برگزار شد.
کتايون اشرف موارد مطرح شده در کنفرانس را بسيار مفيد دانست و اظهار داشت: بررسي سيستم قايقراني در کلوپ هاي آموزشي در رشته هاي مختلف و هماهنگ کردن استانداردهاي آموزشي و استانداردهاي مورد قبول براي مربيان اعم مطالب اين کنفرانس را تشکيل مي داد.
وي افزود: پس از آن کارگاه هاي آموزشي در 14 عنوان برگزار شد و مطالب بسيار آموزنده اي از جمله نقش سيستم هاي مختلف انرژي در ورزش و تمرينات ذهني در ورزشکاران قايقراني، معيارهاي مربيگري، دوپينگ، يوگا براي قايقرانان، معرفي دستگاه آناليز پاروزني، مربيگري در رشته هاي آبهاي آرام و اسلالوم، استانداردهاي بين المللي موثر بر قايقراني و برنامه مربيگري بود.
سرمربي تيم ملي اسلالوم بانوان تصريح کرد: در ادامه سفر ديداري با ويليام بيل انديکوت اسطوره قايقراني مربيگري اسلالوم داشتم. اين مربي بين سال هاي 1977 تا 1992 مربي تيم ملي آمريکا بوده و در زمان مربيگري وي 57 مدال المپيک، مسابقات قهرماني جهان و کاپ قهرماني جهان بدست آورده که فقط 27 مدال طلا بود.
اشرف ادامه داد: در اين سفر ترجمه کتاب مربيگري اسلالوم و اسپرينت انديکوت را که از مدتي پيش آغاز کرده بودم، آماده کردم و اکنون آماده چاپ و هديه به مربيان و ورزشکاران اين رشته است.
وي ادامه داد: ديدار با انديکوت و ملاقات با مربي تيم ملي آمريکا و همچنين قهرمانان المپيک تجربيات بسيار ارزشمندي را براي من داشته و برنامه دارم که در قالب يک کارگاه آموزشي، تجربيات و آموزش هايي که در کنفرانس دريافت کردم را در اختيار مربيان و ورزشکاران علاقه مند کشور قرار دهم.
اشرف خاطرنشان کرد: در نهايت اميدوارم با استفاده از تجربيات که من و همه همکارانم در قايقراني بدست مي آوريم منجر به رشد و توسعه اين رشته ورزشي و درخشش قهرمانان ايراني در ميادين بين المللي شود.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.