ملوان نيروي دريايي انزلي صدرنشين شد

هفته دوم ليگ برتر کانوپولوي مردان با برگزاري 6 ديدار و صدر نشيني ملوان نيروي دريايي انزلي به پايان رسيد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب، امروز 24 مهرماه هفته دوم اين رقابتها با برگزاري 6 ديدار در انزلي برگزار شد که در نهايت تيمهاي ملوان نيروي دريايي انزلي و هيات قزوين به مصاف هم رفتند و در نهايت اين بازي با نتيجه 14 بر صفر به سود ملوان به پايان رسيد. در دومين ديدار نيز هيات خوزستان و بنادر و دريانوردي نوشهر را با نتيجه 6 بر يک از پيش رو برداشت.
در ديگر ديدارها ملوان نيروي دريايي انزلي با نتيجه 8 بر 4 هيات بابلسر را برد، پاس گيلان و هيات خوزستان با نتيجه 6 بر 3 به سود پاس گيلان به کار خود پايان دادند، بنادر و دريانوردي نوشهر با 5 گل هيات قزوين را در هم کوبيد و قزوين نيز تنها 2 گل به ثمر رساند و در آخرين ديدار نيز ملوان نيروي دريايي انزلي 12بر 4 هيات خوزستان را شکست داد.
در پايان اين هفته ملوان نيروي دريايي انزلي با انجام 6 بازي، کسب 5 برد و 1 باخت ، 15 امتياز و تفاضل گل 34+ در صدر قرار دارد، مقاومت بسيج کرج با 3 بازي کمتر، 3 برد، 9 امتياز، تفاضل گل 13+ و به دليل گل زده بيشتر در رده دوم جاي گرفت و نفت فلات قاره نيز با انجام 3 بازي، 3برد، 9 امتياز و تفاضل گل 13+ سوم شد. تيمهاي پاس گيلان، هيات بابلسر، هيات خوزستان ، بنادر و دريانوردي نوشهر و هيات قزوين نيز در رده هاي بعدي قرار گرفتند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.