مازندران قهرمان مسابقات قايقراني ماراتن شد

مسابقات قايقراني ماراتن که به مناسبت روز آزاد سازي خرمشهر به همت فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب و همکاري تربيت بدني نيروي دريايي ، ارتش و بسيج جمهوري اسلامي امروز دوم خردادماه در سد ژيان برگزار شد با قهرماني قايقرانان مازندران به کار خود پايان داد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب، در اين مسابقات 27 قايقران در قالب 11 تيم از استانهاي خوزستان، هرمزگان، آذربايجان غربي، کرمانشاه، گيلان و مازندران حضور داشتند که قايقرانان مازندراني موفق شدند عنوان اول اين دوره از رقابتها را به دست آورند.
محمدرضا نيکمنش، احمد بنده نواز و جلال خزايي قايقرانان مازندران توانستند زودتر از ديگر رقبا مسير 22 کيلومتر را به پايان رسانده و مقام اول تا سوم انفرادي و مقام اول تيمي را از آن خود کنند. تيم گيلان که در قالب 3 تيم ملوان شهيد تمجيدي، ملوان شهيد مختاري و ملوان شهيد بياتي شرکت کرده بودند ، توانستند با کيان معراجي، محمد افشار و سلمان فتحي نيا جايگاه تيمي دوم را به دست آوردند.
همچنين قايقرانان تيم خرمشهر مقام سوم تيمي اين دوره از رقابتها را از آن خود کردند.
در پايان اين مسابقات تيم مازندران با 72 امتياز، ملوان شهيد تمجيدي با 56 امتياز، خرمشهر با 46 امتياز، خوزستان با 44 امتياز، ملوان شهيد بياتي با 25 امتياز، بوشهر با 8 امتياز و بنادر هرمزگان با 2 امتياز ، آذربايجان غربي و هرمزگان با يک امتياز مقام هاي اول تا دهم تيمي را از آن خود کردند.
در قسمت انفرادي محمدرضا نيکمش، احمد بنده نواز، جلال خزايي از مازندران، کيوان معراجي از ملوان تمجيدي، احسان طيبي نيا از خرمشهر، محسن عباسي از کرمانشاه، سعيد بنهاني از خوزستان و سلمان فتحي نيا از ملوان مقام اول تا دهم را به دست آوردند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.