پاروزن اسلالوم ايران به يک قدمي فينال رسيد

نخستين روز از رقابتهاي قايقراني اسلالوم بازيهاي آسيايي با راهيابي همايون محمدپور به مرحله ماقبل فينال در کانوي يک نفره پيگيري شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، رقابت‌هاي قايقراني شانزدهمين دوره بازيهاي آسيايي گوانگجو در رشته‌هاي آبهاي آرام، اسلالوم، دراگون بت، روئينگ و بادباني در سه پيست و درياچه آبي اين شهر برگزار مي‌شود که در روزنخست اين بازيها نماينده کشورمان در مواد اسلالوم به رقابت با حريفان آسيايي پرداختند.
امروز و در آغاز رقابت‌هاي اسلالوم همايون محمد پور در مرحله مقدماتي ماده کانوي يک نفره در گروه خود در دو دور مسابقه داد و در نهايت با احتساب بهترين زمان خود در مکان ششم ايستاد و راهي مرحله بعد شد تا در يک قدمي مرحله نهايي قرار گيرد.
در اين گروه قايقرانان تنگ از چين با زمان 91 ثانيه و 47 صدم ثانيه، هانديا از ژاپن با زمان 97 ثانيه و 92 صدم ثانيه، چنگ از چين با زمان 100 ثانيه و 36 صدم ثانيه، نيکولوف از ازبکستان با زمان 107 ثانيه و 85 صدم ثانيه، مرجان از لبنان با زمان 114 ثانيه و 77 صدم ثانيه ، همايون محمدپور با زمان 117 ثانيه و 34 صدم ثانيه، ورگويازوف از قزاقستان با زمان 123 ثانيه و 25 صدم ثانيه و کائو از چين تايپه با زمان 175 ثانيه و 37 صدم ثانيه اول تا هشتم شدند.
شايان ذکر است محمدپور هيچ برخوردي با دروازه ها نداشت در حالي که تمامي شرکت کنندگان با دروازه ها برخورد کرده بودند که اين مسئله باعث افزايش تايمشان شد.
نماينده کشورمان فردا در مرحله ماقبل فينال با حريفان خود به رقابت مي پردازد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.