مقاومت بسيج قهرمان ليگ برتر مي شود

بهترين دروازبان ليگ برتر کانوپولو تا پايان هفته نهم ليگ برتر گفت: مقاومت بسيج بهترين تيم ليگ برتر است و حتما قهرمان خواهيم شد.
هومن قربان بيدگلي دروازبان تيم مقاومت بسيج که با 15 گل خورده عنوان بهترين دروازبان ليگ برتر تا پايان هفته نهم را به خود اختصاص داده، اين موفقيت را حاصل زحمات مربيان و تمام بازيکنان تيم دانست و افزود: ما هماهنگي خيلي خوبي در تيم داريم و اينکه من بهترين دروازبان ليگ هستم به دليل اين است که خط دفاع خيلي خوبي داريم و اين دفاع خوب به من کمک کرده که گل کمتري دريافت کنم.
دروازبان 21 ساله تيم مقاومت بسيج ادامه داد: در حال حاضر در صدر جدول قرار داريم و با توجه به مسابقات باقيمانده حتما قهرمان ليگ خواهيم شد.
بيدگلي ادامه داد: سطح ليگ نسبت به سال هاي گذشته بهتر شده و تمام تيم ها با انگيزه در رقابت ها شرکت مي کنند و به طوري که نمي توانيم به راحتي حريفان خود را شکست دهيم.
وي در خصوص حضورش در تيم ملي گفت: از سال 85 در اردوهاي تيم ملي حضور دارم و مهمترين رقيبم نريمان منوچهرنيا است.
بيدگلي ادامه داد: از ابتداي حضورم در تيم ملي چيزهاي زيادي از نريمان منوچهرنيا ياد گرفتم و حالا ديگر به رقيب او تبديل شدم البته نريمان جزو بهترين دوستانم است و رقابت با او باعث مي شود با انگيزه تر تمرين کنم.
وي در خصوص مسابقات قهرماني آسيا 2011 تهران اظهار داشت: با توجه به امتياز ميزباني تمام تلاشمان را مي کنيم تا قهرماني آسيا را بدست آوريم.
بيدگلي ادامه داد: هدفم در حال حاضر قهرماني در آسياست و بعد از مسابقات قهرماني آسيا به اهداف بزرگتري مي انديشم.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.