هدفم کسب طلاي المپيک است

محسن شادي قايقران شايسته کشورمان در بازيهاي آسيايي گوانگجو با کسب مدال طلاي اين رقابتها بار ديگر براي ايران افتخار آفريد. شادي با توجه به سنش فرصت زيادي دارد که مقام هاي متعدد ديگري را بدست آورد. وي هدفش را کسب مدال طلاي المپيک مي داند و براي اين امر تلاش مي کند. درباره عملکرد قايقراني ايران در بازيهاي آسيايي با وي صحبت کرده ايم که در ادامه صحبت هاي شادي را مي خوانيد.
* حضور قايقراني ايران را در گوانگجو چطور ارزيابي مي کنيد؟
بعد از دوحه وکسب تجربه در مسابقات مختلف خيلي خوب عمل کرديم چه از لحاظ تايمي و چه از لحاظ تعداد و رنگ مدال پيشرفت فوق العاده اي داشتيم و به نظر من در دوره هاي بعد هم حتما بهتر از اين خواهيم بود.
* شما چه مدالي کسب کرديد؟ بعد از کسب مدال چه احساسي داشتيد؟
قبل از مسابقات در قهرماني جهان شرکت کردم و تجربه خيلي خوبي داشتم اميدم هم خيلي بيشتر شده بود و حريفانم را خوب مي شناختم فدراسيون و مربيان هم همين انتظار را داشتند و توانستم مدال طلا را کسب کنم رکورد خودم را شکستم و خيلي خوشحال کننده بود. براي اولين بار در بازيهاي آسيايي توانستم اين عنوان را کسب کنم و الان به موفقيت هاي بعدي فکر مي کنم.
* نظرتان در مورد حريفانتان در گوانگجو چه بود؟
شناخت خيلي خوبي داشتم و تقريبا با همه حريفانم قبل از گوانگجو مسابقه داده بودم. حريفان سختي بودند به خصوص ژاپن اما در کل نسبت به مسابقات جهاني آسان تر بود و من توانستم در اين مدت کم به موفقيت برسم.
* عوامل موثر در موفقيتتان را چه مي دانيد؟
اردوهاي پي در پي مهمترين عامل موفقيتم بود. برنامه ريزي دقيق فدراسيون، اراده که داشتم و تمرينات منظم باعث اين امر شد. ضمن اينکه کمک ها و تشويق هاي خانواده ام هم بسيار موثر بود.
* نحوه برگزاري مسابقات چطور بود آيا راضي بوديد؟
خيلي خوب بود. امکانات عالي بود هرچه مي خواستيم داشتيم رفت و برگشت به محل مسابقه و تمرين به صورت منظم و خيلي راحت صورت مي گرفت در کل رضايت بخش بود.
* شما دوهفته زودتر به مسابقات اعزام شديد آيا راضي بوديد؟
خيلي خوب بود به خصوص براي من چون بايد وزن کم مي کردم و هواي ايران سرد بود ولي آنجا هوا گرم تر بود و راحت توانستم وزنم را کاهش دهم و خودم را آماده کنم. مسئولان فدراسيون هميشه اين برنامه ريزي را مي کنند که ما زودتر اعزام شويم که جاي تشکر دارد .
* نظرتان راجع به کادر فني و مربيان چيست؟
من چندين سال است که با اين کادر کار مي کنم و خيلي در موفقيتم موثر بوده اند.
* براي اولين روانشناس کنار تيم بود نظرتان در اين باره چيست؟
روانشناس تاثير زيادي داشت از لحاظ رواني همه آماده بودند ما آمادگي جسماني خيلي خوبي داشتيم وتمرينات رواني که مي کرديم و راهکارهايي که روانشناس به ما ارائه مي داد ما را از نظر رواني هم آماده مي کرد.
* در حال حاضر چه کار مي کنيد و تمرينات در چه شرايطي است؟
از 7 بهمن در درياچه اردومان شروع شده است هنوز پاروکشي نداريم تمرينات هوازي و بدنسازي انجام مي دهيم اردوهاي بعدي هم با هماهنگي فدراسيون برگزار مي شود.شرايطمان هم خيلي خوب است
* چه مسابقاتي پيش رو داريد؟
قهرماني آسيا و انتخابي المپيک را پيش رو داريم .
* در انتخابي المپيک فکر مي کنيد که چه نتيجه اي بگيريد؟
با برنامه ريزي فدراسيون و تمرينات منظم حتما سهميه المپيک را کسب مي کنم.
* آرزوي ورزشي تان چيست؟
آرزوي هر ورزشکاري طلاي المپيک است من هم به طلاي المپيک مي انديشم.
* و حرف آخر؟
تلاش مي کنم با حمايت هاي فدراسيون بتوانم در المپيک حاضر باشم و کسب مدال کنم.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.