قايقرانان ايران به فينال مسافت 200 متر صعود کردند

در روز سوم مسابقات آبهاي آرام قهرماني آسيا و انتخابي المپيک صبح امروز 15 آبان ماه نمايندگان کشورمان در 10 ماده مسافت 200 متر به مصاف حريفان خود رفتند و راهي فينال رقابت ها شدند.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، مسابقات آبهاي آرام قهرماني آسيا و انتخابي المپيک از 13 آبان ماه در شهر پالمبانگ کشور اندونزي در حال برگزاري است. در ادامه اين مسابقات نمايندگان کشورمان صبح امروز 15 آبان ماه در رقابت هاي مقدماتي مسافت 200 متر در بخش بانوان و آقايان و در رده هاي سني جوانان و بزرگسالان به مصاف حريفان خود رفتند.

محمدنبي رضايي در کانوي تکنفره مردان جوانان با حريفاني از ازبکستان، تايلند، قرقيزستان و اندونزي رقابت کرد و در نهايت با زمان 47.272 ثانيه در رده دوم قرار گرفت و راهي فينال شد.

سپهر ساعتچي در کاياک تکنفره مردان جوانان با رقبايي از قزاقستان، سنگاپور، قرقيزستان و هنگ کنگ با زمان 40.887 ثانيه اول شد و به فينال راه يافت.

عادل مجللي در کانوي تکنفره مردان بزرگسالان با نمايندگان قزاقستان، ژاپن، اندونزي، فيليپين، تايلند و کامبوج مسابقه داد و با زمان 44.258 دقيقه سوم شد و به فينال صعود کرد.

علي آقاميرزايي و عليرضا عليمحمدي در کاياک دونفره مردان بزرگسالان با قايقرانان کشورهاي ژاپن، کره، سنگاپور، چين تايپه، اندونزي، تاجيکستان و هنگ کنگ مسابقه دادند و با زمان 36.014 چهارم شدند و به نيمه نهايي راه يافتند. نمايندگان کشورمان در دور نيمه نهايي اين ماده نيز با رقبايي از قزقيزستان، چين تايپه، تايلند، هند، تاجيکستان، مالزي، اندونزي و هنگ کنگ رقابت کردند و در نهايت با زمان 36.166 ثانيه در رده دوم قرار گرفتند و راهي فينال شدند.

در کانوي دونفره مردان بزرگسالان علي اجاقي و کيا اسکنداني با حريفاني از قزاقستان، اندونزي، هند، قرقيزستان و ماکائو رقابت کردند و با زمان 40.251 ثانيه سوم شدند و به فينال راه يافتند.

اميرحسين غريب و محمد گلپيرا در کاياک دونفره مردان جوانان در رقابت با نمايندگان ژاپن، قرقيزستان، چين تايپه و اندونزي با زمان 37.490 ثانيه به فينال راه پيدا کردند.

عليرضا عليمحمدي در کاياک تکنفره مردان بزرگسالان با حريفاني از کره، قزاقستان، سنگاپور، قرقيزستان، عراق، چين تايپه، تايلند و ماکائو مسابقه داد و در نهايت با زمان 41.512 ثانيه در رده هشتم قرار گرفت و به نيمه نهايي راه يافت. در دور نيمه نهايي نيز محمدي با حريفاني از قرقيزستان، عراق، چين تايپه، اندونزي، فيليپين، مالزي، هند و هنگ کنگ رقابت کرد و در نهايت با زمان 38.788 ثانيه سوم شد و به فينال صعود کرد.

مينا عبدالهي در کاياک تکنفره بانوان جوانان با حريفاني از ازبکستان، تايلند، اندونزي، هنگ کنگ و سنگاپور رقابت کرد و در نهايت با زمان 48.031 ثانيه در رده نخست قرار گرفت و راهي فينال شد.

فاطمه کرمجاني در کانوي تکنفره بانوان بزرگسالان در رقابت با نمايندگان سنگاپور، کره شمالي، قزاقستان، ماکائو و هنگ کنگ با زمان 52.314 ثانيه در رده اول جاي گرفت و به فينال راه يافت.

آرزو حکيمي در کاياک تکنفره 200 متر بانوان بزرگسالان با حريفاني از چين، سنگاپور، ژاپن، اندونزي و هند مسابقه داد و با زمان 47.166 ثانيه چهارم شد و به نيمه نهايي راه يافت. در مسابقه نيمه نهايي نيز حکيمي با رقبايي از تايلند، ويتنام، اندونزي، چين تايپه و هند مسابقه داد و با زمان 45.609 ثانيه در رده نخست قرار گرفت و به فينال صعود کرد.

اين رقابت ها فردا 16 آبان ماه با برگزاري مسابقات فينال مسافت 200 متر ادامه پيدا خواهد کرد.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.