دختران جوان تيم ملي کانوپولو به کرمانشاه مي روند

اولين اردوي انتخابي تيم ملي کانوپولوي بانوان جوانان جهت آمادگي و حضور موفق در مسابقات قهرماني آسيا از 23 بهمن ماه در مجموعه ورزشي کوثر استان کرمانشاه برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، مربيان و کادر فني تيم ملي جوانان کانوپولوي بانوان بهترين جوانان را از بين بازيکنان مسابقات ليگ برتر و دسته يک براي شرکت در اولين اردو دعوت کرده اند تا در نهايت با تيمي قدرتمند اولين حضور خود را در مسابقات قهرماني آسيا که سال آينده در تهران برگزار خواهد شد، تجربه کنند. نفرات حاضر در اين اردو تا 3 اسفند ماه مرحله اول تمرينات خود را ادامه خواهند داد.
ترانه کامياب، فاطمه پورقاسم، تکتم آخوندزاده، کوثر فراصتي و فاطره اسلامي از مازندران، شقايق موسوي، نيلوفر ميرجهانبخش موسوي و مريم شاه محمدنيا از تهران، بهاره توانا، فاطمه ساريخاني و طناز فروتن از فارس، سارا برزنوني، حسنيه موسوي و مژگان مراد نظامي از خراسان رضوي، پيمانه عمرو و سنا رنجبر از اصفهان، صبا رحمتي از لرستان، مليکا برون از مرکزي، رويا خسروي از خوزستان، عاطفه ابراهيمي از آذربايجان غربي و الهام شفقت از چهارمحال و بختياري جواناني هستند که به اين اردو دعوت شده اند و تمريناتشان را زير نظر الهه عمرو مربي و فاطمه ميرزايي دستيار مربي خود ادامه مي دهند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.