قايقرانان ايران به 2 مدال طلا و 3 مدال برنز ديگر دست يافتند

پس از برگزاري مسابقات فينال مسافت 200 متر رقابت هاي آبهاي آرام قهرماني آسيا قايقرانان ايران به 2 مدال طلا و 3 برنز ديگر دست يافتند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، در ادامه مسابقات آبهاي آرام قهرماني آسيا، صبح امروز 16 آبان ماه رقابت هاي فينال مسافت 200 متر برگزار شد. با برگزاري اين رقابت ها نمايندگان ايران موفق به کسب 2 مدال طلا و 3 مدال برنز ديگر شدند.
فاطمه کرمجاني در کانوي تکنفره بانوان بزرگسالان در رقابت با حريفاني از ازبکستان، سنگاپور، کره شمالي، قزاقستان، ويتنام، هند، تايلند و قرقيزستان با زمان 52.224 بر سکوي نخست ايستاد و صاحب مدال طلا شد. در اين مسابقه قايقرانان ازبکستان و کره شمالي دوم و سوم شدند.
مينا عبدالهي در کاياک تکنفره 200 متر بانوان جوانان در رقابت با نمايندگان قزاقستان، ازبکستان، ژاپن، تايلند، مالزي، قرقيزستان و اندونزي با زمان 45.765 ثانيه اول شد و مدال طلا را بر گردن آويخت. قايقرانان قزاقستان و چين تايپه مدال هاي نقره و برنز اين ماده را به دست آوردند.
عادل مجللي در کانوي تکنفره مردان بزرگسالان در رقابت با قايقرانان ازبکستان، ژاپن، کره، قزاقستان، چين، فيليپين، اندونزي و تاجيکستان با زمان 41.133 ثانيه در جايگاه سوم قرار گرفت و مدال برنز دريافت کرد. مدال هاي طلا و نقره اين ماده به نمايندگان قزاقستان و ازبکستان رسيد.
علي اجاقي و کيا اسکنداني در کانوي دونفره مردان بزرگسالان در رقابت با نمايندگان چين تايپه، فيليپين، چين، اندونزي، ژاپن، هند، قزاقستان و ازبکستان با زمان 39.371 ثانيه با قرارگيري در رده سوم صاحب مدال برنز شدند. در اين ماده نمايندگان ازبکستان و اندونزي مدال هاي طلا و نقره را بدست آوردند.
آتنا رئوفي در کانوي تکنفره بانوان جوانان با حريفاني از ويتنام، ازبکستان، قزاقستان، تايلند، هند، کره شمالي، چين تايپه، فيليپين و هنگ کنگ رقابت کرد و با زمان 55.333 ثانيه صاحب مدال برنز شد. نمايندگان ازبکستان و قزاقستان در اين ماده اول و دوم شدند.
عليرضا عليمحمدي در کاياک تکنفره مردان بزرگسالان با حريفاني از عراق، ازبکستان، قزاقستان، قرقيزستان، کره، چين، سنگاپور و ژاپن مسابقه داد و در نهايت با زمان 38.687 ثانيه نهم شد. قايقرانان قزاقستان، کره و سنگاپور در اين ماده روي سکو قرار گرفتند.
سپهر ساعتچي در کاياک تکنفره مردان جوانان با رقبايي از مالزي، قزاقستان، هند، ژاپن، چين تايپه، ازبکستان، قرقيزستان و اندونزي رو به رو شد و با زمان 39.898 ثانيه در جايگاه پنجم قرار گرفت. نمايندگان قزاقستان، ژاپن و ازبکستان در جايگاه اول تا سوم اين ماده قرار گرفتند.
نبي رضايي در کانوي تکنفره مردان جوانان با حريفاني از قزاقستان، تاجيکستان، قرقيزستان، تايلند، ژاپن، فيليپين، ازبکستان و هند مسابقه داد و با زمان 45.775 ثانيه ششم شد. قايقرانان تاجيکستان، قزاقستان و ژاپن در اين ماده روي سکو قرار گرفتند.
آرزو حکيمي در کاياک تکنفره بانوان بزرگسالان در رقابت با چين، کره، ازبکستان، سنگاپور، ژاپن، قزاقستان، ويتنام و تايلند با زمان 45.576 ثانيه ششم شد. نمايندگان ازبکستان، چين و سنگاپور مدال هاي اين ماده را از آن خود کردند.
اميرحسين غريب و محمد گلپيرا در کاياک دونفره مردان جوانان در رقابت با نمايندگان ماکائو، چين تايپه، هند، قزاقستان، قرقيزستان، اندونزي، ازبکستان و ژاپن با زمان 36.510 ثانيه چهارم شدند. در اين ماده قايقرانان قزاقستان، ژاپن و ازبکستان بر سکوي اول تا سوم ايستادند.
عليرضا عليمحمدي و علي آقاميرزايي در کاياک دونفره مردان بزرگسالان در رقابت با نمانيدگان چين تايپه، چين، سنگاپور، ازبکستان، ژاپن، قزاقستان، کره و قرقيزستان با زمان 35.446 ثانيه در جايگاه هشتم قرار گرفتند. نمايندگان قزاقستان، کره و ژاپن در اين ماده اول تا سوم شدند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.