خراسان رضوي صدرنشين ليگ برتر کانوپولوي بانوان شد

هفته اول ليگ برتر و دسته يک کانوپولوي بانوان با صعود باشگاه پاچيله به ليگ برتر و صدر نشيني هيات قايقراني خراسان رضوي پايان يافت.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب، رقابتهاي ليگ دسته يک پنجشنبه 30 مهرماه در بابلسر برگزار شد تا تکليف تيم صعود کننده به ليگ برتر مشخص شود. در پايان اين ديدارها تيمهاي هيات قايقراني بابلسر و هيات قايقراني لرستان به مصاف هم رفتند و در نهايت اين بازي با نتيجه 7 بر 3 به سود بابلسر به پايان رسيد. در دومين ديدار باشگاه پاچيله فريدون کنار ، هيات قايقراني چهارمحال و بختياري را با نتيجه 20 بر 1 از پيش رو برداشت. هيات قايقراني بابلسر با نتيجه 3 – 4 از باشگاه پاچيله فريدون کنار شکست خورد، هيات قايقراني لرستان و هيات قايقراني چهارمحال و بختياري با نتيجه 8 بر صفر به سود لرستان به کار خود پايان دادند، باشگاه پاچيله فريدون کنار با 15 گل هيات قايقراني لرستان را در هم کوبيد و لرستان نيز هيچ گلي به ثمر نرساند . در آخرين ديدار نيز هيات چهارمحال و بختياري 9- صفر از بابلسر شکست خورد.
بر اين اساس باشگاه پاچيله با انجام 3 بازي، کسب 3 برد ، 9 امتياز و تفاضل گل 35+ در صدر قرار گرفت و به ليگ برتر صعود کرد تا از هفته آينده با تيمهاي ليگ برتري مسابقه دهد، هيات بابلسر با 3 بازي ، 2 برد، يک باخت، 6 امتياز، تفاضل گل 12+ در رده دوم جاي گرفت و هيات لرستان نيز با انجام 3 بازي، 1 برد، 2 باخت، 3 امتياز و تفاضل گل 11- سوم شد.
در مسابقات ليگ برتر نيز هيات قايقراني فريدون کنار 20- صفر از هيات قايقراني خراسان رضوي شکست خورد، ملوان نيروي دريايي انزلي 6 بر 2 هيات قايقراني کرمانشاه را برد، ملوان نيروي درياي انزلي موفق شد با نتيجه 16 بر صفر هيات قايقراني فريدون کنار را از پيش رو بردارد، خراسان رضوي و هيات قايقراني کرمانشاه با نتيجه 7 بر يک به سود خراسان به کار خود پايان دادند، کرمانشاه 7 بر صفر از سد فريدون کنار گذشت و خراسان رضوي 3 بر 2 ملوان نيروي دريايي انزلي را شکست داد.
در پايان هفته اول نيز خراسان رضوي با انجام 3 بازي، کسب 3 برد ، 9 امتياز و تفاضل گل 27+ در صدر قرار گرفت ، ملوان انزلي با 3 بازي ، 2 برد، يک باخت، 6 امتياز، تفاضل گل 19+ در رده دوم جاي گرفت و هيات کرمانشاه نيز با انجام 3 بازي، 1 برد، 2 باخت، 3 امتياز و تفاضل گل 3- سوم شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.