آمادگي ميزباني هر تعداد کشور و ورزشکار در مسابقات کانوپولوي قهرماني آسيا را داريم

در پي برگزاري مسابقات کانوپولوي قهرماني آسيا 2011 که به ميزباني کشورمان درخردادماه سال آينده در درياچه آزادي تهران برگزار خواهد شد حسن تيمورتاش مشاور عالي فدراسيون قايقراني خبر از مهيا شدن شرايط پيست مسابقات و تشکيل کار گرو هاي اجرايي داد.
حسن تيمورتاش مشاور عالي فدراسيون قايقراني گفت: براي برگزاري مسابقات آمادگي کامل داريم و با هماهنگي ها انجام شده ، تا آخر سال شرايط کاملا مهيا خواهد بود.
حسن تيمورتاش ادامه داد: با تشکيل کارگروهاي اجرايي و مشخص شدن اعضا شرح وظايف ها تدوين شده وفعاليت ها طبق برنامه ريزي هاي دقيق انجام ،ودر حال پيگيري است همچنين سايت بازي ها به آدرس www.acpc2011.ir راه اندازي شده وطبق هماهنگي ها با ACC به کشورهاي شرکت کننده جهت ثبت نام معرفي شده است.
وي با اشاره به اينکه مشکل خاصي براي برگزاري مسابقات وجود ندارد، تصريح کرد: جلسات کميته برگزاري مسابقات به طور منظم برگزار مي شود و کارها بر اساس برنامه پيش بيني شده پيگري مي شود.
تيمورتاش اظهار داشت: احتمالا طي اين هفته و هفته آينده مشخص مي شود که چه کشورهايي در مسابقات شرکت خواهند کرد.
وي ادامه داد: پيش بيني مي کنيم در حدود 190 ورزشکار در رده سني جوانان و بزرگسالان در بخش مردان و زنان در مسابقات شرکت کنند و امکانات در حدي است که ما آمادگي داريم ميزبان هر تعداد کشور و ورزشکاراني که در مسابقات شرکت کنند باشيم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.