راه يابي قايقرانان ايران به فينال B مسابقات آبهاي آرام کاپ 2 قهرماني جهان

قايقرانان تيم ملي آبهاي آرام کشورمان در مرحله نيمه نهايي مسابقات کاپ 2 قهرماني جهان در لهستان به مصاف حريفان خود رفتند و به فينال B راه يافتند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب، اين رقابتها ديروز 2 خرداد ماه در مرحله نيمه نهايي پيگيري شد که براي قايقرانان کشورمان نتايج زير به دست آمد:
در کانوي يکنفره مسافت 500 متر و در گروه 2 قايقران کشور ازبکستان اول شد، پاروزنان کشورهاي برزيل و يونان دوم و سوم شدند، شاهو ناصري نيز که در اين گروه به مصاف حريفان خود رفته بود با زمان 91/57/1 دقيقه ششم شد و به فينال B راه يافت . در فينال B نيز به مصاف قايقرانان اسلواکي، لهستان، هنگ کنگ، ليتواني، بلاروس، روماني و کانادا خواهد رفت.
ناصري نيز در مرحله نيمه نهايي مسافت 1000 متر در گروه 2 با کشورهاي انگلستان، فرانسه، ازبکستان، بلاروس، چين، يونان و اسلواکي هم گروه شده است.
در گروه يک کاياک يکنفره 1000 متر بانوان قايقرانان آفريقاي جنوبي، نيوزلند و هلند اول تا سوم شدندو درسا کفيلي با زمان 34/19/4 هفتم شد. راحله محمد ميرزايي نيز در اين مسافت و در گروه 2 با زمان 27/27/4 نهم شد و ورزشکاران کشورهاي اتريش، کانادا و فرانسه در 3 رده اول قرار گرفتند.
کفيلي در مسافت 500 متر نيز در گروه 3 با زمان 88/05/2 هشتم شد ، در اين گروه پاروزنان کشورهاي انگلستان، استراليا و نيوزلند در مکانهاي اول تا سوم ايستادند.
در کاياک يکنفره مسافت 1000 متر مردان در گروه يک يونان، پرتغال و بلژيک اول تا سوم شدند و احمدرضا طالبيان از کشورمان با زمان 84/43/3 پنجم شد .
در گروه 2 کاياک دونفره مسافت 1000 متر مردان يونان اول شد و کشورهاي نروژ و لهستان به مقام هاي دوم و سوم رسيدند، در اين گروه عباس صيادي و امين بوداغي نتوانستند از خط پايان عبور کنند. در مسافت 500 متر نيز در گروه 2 با زمان 99/38/1 نهم شدند و قايقرانان کشورهاي يونان، نروژ و استراليا اول تا سوم شدند.
در کاياک دونفره مسافت 500 متر بانوان نيز پاروزنان لهستان ، کانادا و نيوزلند اول تا سوم شدند و سيما عروجي و آرزو معتمدي با زمان 45/55/1 نهم شدند.
در مسافت 1000 متر کاياک دونفره بانوان عروجي و معتمدي به مصاف حريفان خود رفتند که در نهايت با زمان 15/51/3 در رده ششم ايستادند و به فينال B راه يافتند و ورزشکاران کشورهاي لهستان، اتريش و دانمارک اول تا سوم شدند.
اين رقابتها امروز به پايان مي رسد و قايقرانان کشورمان فردا 4 خرداد ماه به ايران بازخواهند گشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.