راه يابي قايقرانان اسلالوم به نيمه نهايي مسابقات کسب سهميه المپيک

ملي پوشان تيم اسلالوم کشورمان که جهت شرکت در مسابقات قهرماني آسيا و کسب سهميه المپيک به تايلند سفر کرده بودند در روز اول اين رقابتها به مصاف حريفان خود رفتند و در هر 4 ماده به نيمه نهايي راه پيدا کردند. به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب ، در اين رقابتها که در شهر ناخونايوک 100 کيلومتري شهربانکوک تايلند در حال برگزاري است 15 نفر از قايقرانان کشورمان در دور مقدماتي با حريفان خود به رقابت پرداختند. بر اين اساس ، در ماده K1 زنان هر 3 نماينده ايران ، منيره نصراصفهاني ، ليدا خليلي و سلماز عباسي در مصاف با 21 قايقران به نيمه نهايي راه پيدا کردند.
در K1 مردان آريا جعفري ، عليرضا آصفي و حسين بيگي در ترکيب تيم ايران قرار گرفتند و با 17 قايقران به مبارزه پرداختند که در نهايت آريا جعفري و عليرضا آصفي به نيمه نهايي صعود کردند.
در C1 مردان تيم ايران با ترکيب مهدي نظري ، شهريار قلي پور و همايون محمدپور به ميدان پا گذاشت که در مصاف با 24 پاروزن تنها مهدي نظري به نيمه نهايي راه يافت.
در C2 مردان نيز نيما مي مي و محسن قريشي در قايق اول ، مسعود خداياري و محمد بابايي در قايق دوم و محمد کربلايي و برديا مهرجو در قايق سوم در پيکار با 16 قايق پس از راه يابي به نيمه نهايي فردا با حريفان خود مسابقه خواهند داد.
اين رقابتها در مرحله نيمه نهايي و نهايي فردا برگزار خواهد شد و اصلي ترين رقباي ايران تيمهاي ژاپن ، چين ، ازبکستان و قزاقستان هستند . شايان ذکر است ، از هر ماده تنها قايق اول جواز حضور در مسابقات المپيک را کسب خواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.