تيم ملي روئينگ کشورمان راهي تايوان مي شود

تيم ملي روئينگ کشورمان پنجشنبه 7 آبان ماه راهي چين تايپه مي شود تا در سيزدهمين دوره مسابقات قهرماني آسيا شرکت کند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب، قايقرانان روئينگ کشورمان که بدون وقفه در اردوهاي آماده سازي به سر مي برند تا خود را براي مسابقات قهرماني آسيا و گوآنگجوي چين آماده کنند، پنجشنبه 7 آبان ماه به چين تايپه مي روند تا پس از يک هفته تمرين در محل مسابقات، به مصاف حريفان خود بروند.
پي از تست گيري و اعلام اسامي نفرات اعزامي و رشته هاي مورد نظر براي حضور قايقرانان ايران مشخص شد. بر اين اساس در بخش آقايان و در رده سني بزرگسالان محسن شادي در رشته يکنفره سبک وزن دوپارو، طاهر کبوتري و عاقل حبيبيان در رشته دونفره سبک وزن دوپارو، عليرضا اتابکي و مجتبي شجاعي در رشته دونفره سنگين وزن دوپارو، اتابک پيشيار و افشار حيدري در رشته دونفره سنگين وزن تک پارو، ميثم جوهري، فرزين رضايي، مسعود محمدي و نيما بن يعقوب در رشته چهارنفره سنگين وزن دوپارو ودر رده سني جوانان جوانان سعيد عادلي در رشته يکنفره دوپارو و مصطفي احمدي نيز به عنوان ذخيره در اين رقابتها حضور خواهند داشت.
در بخش بانوان و در رده سني بزرگسالان نيز فاطمه خلج در رشته يکنفره سبک وزن دوپارو، نسيم بن يعقوب ، هما حسيني، بهاره عليمرادي و سلماز عباسي در رشته هاي چهارنفره دوپارو و تک پارو و در رده سني جوانان نيز حميرا برزگر و نازنين ملايي در رشته هاي دونفره تک پارو و دوپارو به مصاف حريفان خود مي روند.
ليو چيون سرمربي، عمران پورعسگرپرست مربي ، علي اسدي و افشين فرزام نيز کمک مربيان تيم آقايان و مريم کهن و صحرا ذوالقدر کمک مربيان تيم بانوان هستند.
تيم کشورمان که در مسابقات آسيايي دوره گذشته در رشته هاي يک و دونفره حضور داشت امسال براي اولين بار در اين رقابتها در رشته چهارنفره نيز به مصاف حريفان خواهد رفت.
ضمن اينکه قايقرانان ايران در دوره گذشته مسابقات قهرماني آسيا که سال 2007 در کره جنوبي برگزار شد با کسب 3 مدال طلا و 3 مدال نقره به مقام سوم آسيا رسيده بودند که با توجه به پيشرفت و کسب رکوردهاي قابل قبول اميد کسب مقام گذشته و ارتقاء آن وجود دارد.
سيزدهمين دوره رقابتهاي قهرماني آسيا در رده سني بزرگسالان و پانزدهمين دوره در رده سني جوانان 13 تا 17 در جزيره يي لان کشور چين تايپه برگزار خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.