تيم هشت نفره توانايي به ثمر نشاندن زحمات مسئولان را دارد

روئينگ سوار تيم ملي گفت: در حال حاضر جهت آماده سازي و موفقيت در بازيهاي آسيايي اينچئون، 5 مرحله تمرين پشت سر گذاشتيم و از امروز در درياچه آزادي مرحله ششم را آغاز کرديم.
وحيد جوهري اضافه کرد: البته درياچه آزادي از نظر مسافت پيست مناسبي براي روئينگ نيست و اميدواريم هر چه زودتر به محل بهتري برويم تا تمرينات با کيفيت تر و مفيدتري انجام دهيم.
وي بيان کرد: به هر حال به همراه ديگر نفرات تيم روئينگ 8 نفره تمرينات را با قدرت انجام مي دهيم و خود را براي مسابقات آماده مي کنيم.
جوهري اظهار داشت: تا بازيهاي آسيايي مسابقات ديگري نيز پيش رو داريم از جمله کاپ 2 جهاني که در فرانسه برگزار مي شود که با صلاح ديد فدراسيون به اين رقابت به عنوان مسابقه تدارکاتي اعزام خواهيم شد.
وي در خصوص آشنايي با رقباي تيم هشت نفره در بازيهاي آسيايي تصريح کرد: رقيب اصلي ما چين است که در سطح مسابقات جهاني نيز رنکينگ خوبي دارد. هند، کره، قزاقستان و ژاپن ديگر رقباي ما در 8 نفره محسوب مي شوند.
روئينگ سوار تيم ملي در خصوص نتايج گذشته تيم هشت نفره روئينگ عنوان کردک در بازيهاي آسيايي گوانگجو مقام چهارمي را کسب کرديم که اميدواريم در اينچئون نتيجه بهتري داشته باشيم و روي سکو قرار بگيريم. در مسابقات قهرماني آسياي 2011 نيز در کره با وجود اينکه کره ميزبان مسابقات بود در رده سوم قرار گرفتيم و با اختلاف کمتر از 1 ثانيه نسبت به هند مدال برنز کسب کرديم.
جوهري خاطرنشان کرد: ما توانايي به ثمر نشاندن زحمات خودمان، مربيان و مسئولان فدراسيون را داريم و همه تلاش خود را براي گرفتن بهترين نتيجه به کار خواهيم بست.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.