پاروزنان کشورمان به مصاف حريفان خود رفتند

پاروزنان کشورمان در مسابقات بين المللي آبهاي آرام امروز 5 خردادماه در اسلواکي به مصاف حريفان خود رفتند.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، مسابقات بين المللي آبهاي آرام با برگزاري دور مقدماتي آغاز شد. پاروزنان کشورمان نيز در اين رقابت ها به مصاف حريفان خود رفتند.
در مسابقه کاياک يکنفره 500 متر جوانان رضوان بهجتي با دانيل جانسون از انگليس، نمانجا استانکويچ از صربستان، مارتين سيدل از چک، دنيس ميساک از اسلواکي، هيرويوکي آکاشي از ژاپن، مرت يولدريم از ترکيه و بالاس ژاندي از مجارستان رقابت کرد و در نهايت با زمان 1:47.80 دقيقه در رده ششم قرار گرفت و به نيمه نهايي راه يافت. در اين مسابقه دنيس ميساک از اسلواکي با زمان 1:43.36 دقيقه اول، نمانجا استانکويچ از صربستان با زمان 1:43.46 دقيقه دوم و دانيل جانسون از انگليس با زمان 1:44.58 دقيقه سوم شدند.
در رقابت نيمه نهايي اين ماده نيز بهجتي به مصاف بالاز رونيچ از اسلواکي، مارتن سيمون از انگليس، ماتيو بولوي از انگليس، ماريوس رادو از آلمان، نمانجا استانکويچ از صربستان، تيبور لينکا از اسلواکي و بالاس کانادي از مجارستان رفت و در نهايت با زمان 1:46.84 دقيقه در رده پنجم قرار گرفت و از راه يابي به فينال مسابقات بازماند. در اين رقابت مارتن سيمون از انگليس با زمان 1:41.46 دقيقه اول، تيبور لينکا از اسلواکي با زمان 1:42.02 دقيقه دوم و ماريوس رادو از آلمان با زمان 1:43.53 دقيقه سوم شدند.
در مسابقه کانوي يکنفره 500 متر جوانان پژمان ديوسالار نماينده کشورمان به مصاف ريو ناگانوما از ژاپن، ديويد تارسي از اسلواکي، شونوزوکي سوزوکي از ژاپن، مارکو کوکاکسي از انگليس، ماتياس جيراسک از چک، آنتون رگوريوس از آلمان، فرانتيسک فهر از اسلواکي، آندرياس بائوم از استوني و فرانس نباور از آلمان رفت و در نهايت با زمان 1:55.15 دقيقه در رده دوم قرار گرفت و به فينال صعود کرد. در اين رقابت آنتون رگوريوس از آلمان با زمان 1:55.07 دقيقه اول و فرانتيسک فهر از اسلواکي با زمان 1:56.83 دقيقه سوم شدند.
مسابقه کاياک يکنفره 500 متر زير 23 سال با حضور ديويد ويساوادر از ساموئا، ولادمير توربارو از صربستان، دان تري از انگليس، يوفوک يوزکان از ترکيه، ژوري ژوريکاس از استوني، فرناندو نيکولاس از شيلي و حميد ترکي از کشورمان برگزار شد. ترکي در اين مسابقه با زمان 1:48.55 دقيقه در رده پنجم قرار گرفت و به نيمه نهايي راه يافت. در اين مسابقه ژوري ژوريکاس از استوني با زمان 1:44.45 دقيقه اول، دان تري از انگليس با زمان 1:44.53 دقيقه دوم و فرناندو نيکولاس از شيلي با زمان 1:45.57 دقيقه سوم شدند.
در مسابقه گروه سوم مقدماتي کاياک يکنفره 500 متر زير 23 سال نيز محمد طاهر حسيني افشار با آندرياس ديامانتيس از قبرس، ماتيو رابينسون از انگليس، رديم کرال از کومبو، ولکو يانکويچ از صربستان، بوريس ويسزلاي از اسلواکي و زولتان توچ از ساموئا رقابت کرد و در نهايت با زمان 1:52.26 دقيقه در رده پنجم قرار گرفت و به نيمه نهايي راه پيدا کرد. در اين رقابت بوريس ويسزلاي از اسلواکي با زمان 1:43.76 دقيقه اول، ماتيو رابينسون از انگليس با زمان 1:47.76 دقيقه دوم و رديم کرال از کومبو با زمان 1:46.08 دقيقه سوم شد.
در مسابقه نيمه نهايي اين ماده نيز نمايندگان کشورمان با يوفوک اوزکان از ترکيه، ماتيو ولچ و ماتيو رابينسون از انگليس، ماتج ميکايلک از اسلواکي، فرناندو نيکولاس از شيلي و ادوارد کواترا از استوني رقابت کردند و در نهايت حميد ترکي با زمان 1:43.85 دقيقه در رده سوم قرار گرفت و به فينال مسابقات راه يافت. در اين رقابت ماتج ميکايلک از اسلواکي با زمان 1:41.57 دقيقه اول و فرناندو نيکولاس از شيلي با زمان 1:41.95 دقيقه دوم شدند.

اين مسابقات از امروز 5 خرداد ماه آغاز شده است و تا 7 خردادماه ادامه خواهد داشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.