طبق برنامه چهار ساله هيات تلاش مي کنيم 85 تا 90 درصد اعضاي تيم ملي از استان تهران باشند

رئيس هيات قايقراني استان تهران با اشاره به برنامه چهار ساله هيات گفت: طبق برنامه چهار ساله تلاش مي کنيم 85 تا 90 درصد اعضاي تيم ملي از استان تهران باشند.
مسعود مهدوي نيا ملي پوش سابق تيم ملي قايقراني کشورمان ادامه داد: از ديگر برنامه هايمان اين است که در رشته روئينگ در بخش مردان و زنان بتوانيم مدال بازي هاي آسيايي را کسب کنيم.
وي با اشاره به ظرفيت کانوپولو در تهران ادامه داد: قصد داريم ليگ کانوپولوي استان تهران را در رده سني جوانان و بزرگسالان راه اندازي کنيم.
مهدوي نيا استعداديابي را براي پشتوانه سازي تيم ملي بسيار مهم عنوان کرد و افزود: در تابستان سال آينده مدرسه قايقراني را راه اندازي مي کنيم و با مراجعه به دبستان ها و مدارس راهنمايي جوانان را استعداديابي آن ها را انتخاب و در مدرسه قايقراني پرورش دهيم.
وي سال 89 را سال خوبي براي قايقراني استان دانست و ادامه داد: تيم روئينگ تهران در رده سني جوانان و اميد هم در بخش زنان و هم در بخش مردان در کشور اول شدند و در ليگ هاي کانوپولو نيز 3 تيم از تهران حضور دارند.
مهدوي نيا امکانات هيات قايقراني استان تهران را بسيار مناسب عنوان کرد و افزود: امکاناتمان را فدراسيون در اختيارمان مي گذارد و طبق استانداردها از امکانات مکاني و محيطي خوبي در استان برخورداريم فقط درصدد تامين يک انبار براي حفظ تجهيزاتمان هستيم که به زودي اين اتفاق خواهد افتاد.
وي با اشاره به تحت پوشش قرار داشتن 1239 قايقران در هيات قايقراني استان گفت: 44 نفر از اعضاي تيم ملي در رشته هاي آب هاي آرام، روئينگ و کانوپولو و در رده هاي سني مختلف از استان تهران هستند.
مهدوي نيا ضمن تشکر از زحمات فدراسيون قايقراني و تربيت بدني استان اظهار داشت: تربيت بدني استان تا حد امکان به هيات کمک کرده است اما ما براي رسيدن به اهدافمان نيازمند حمايت بيشتري هستيم که اميدواريم اين حمايت ها از ما به حداکثر برسد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.