دور مقدماتي برگزار شد

دور مقدماتي مسابقات قهرماني کشور روئينگ بانوان پيش از ظهر امروز 24 آبان ماه در درياچه آزادي برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، مسابقات قهرماني کشور روئينگ بانوان به ميزباني درياچه آزادي از صبح امروز 24 آبان ماه در درياچه آزادي آغاز شد. دور مقدماتي اين مسابقات به صورت تايم تريل برگزار شد و نفرات برتر به نيمه نهايي راه پيدا کردند.
رقابت هاي قهرماني کشور در 2 ماده تکنفره سنگين وزن و تکنفره سبک وزن برگزار مي شود.
در روئينگ تکنفره سنگين وزن پريسا احمدي از زنجان با زمان 4:25.79 دقيقه در رده نخست قرار گرفت، مريم اميدي پارسا از همدان با 4:37.00 دقيقه دوم شد و رويا عباسي از آذربايجان غربي با زمان 4:42.66 دقيقه در رده سوم جاي گرفت. اليکا افشاري از تهران، شيما جباري از مازندران، مبينا موسوي از تهران توابع، مهديس حبيبي از همدان، سوگل متدين از گيلان، فاطمه مقبلي از تهران توابع، هما خاتمي از زنجان، غزاله فيروزي از تهران، صبا خادم از گيلان، مهشيد توکلي از کرمانشاه و مهسا توکلي از کرمانشاه نيز در جايگاه چهارم تا چهاردهم قرار گرفتند.
در روئينگ تکنفره سبک وزن نيز فرحناز عشقي از زنجان با زمان 4:27.97 دقيقه، مريم کرمي از همدان با زمان 4:36.40 دقيقه و رها علي نژاد از تهران با زمان 4:41.35 دقيقه اول تا سوم شدند. فرشته رومي از زنجان، پرستو ريحان از همدان، شيدا دشتي از تهران توابع، اسرا جوانمردي از کردستان، بهاره پورعبديان از گيلان و فرزانه نباتي از کرمانشاه در رده هاي چهارم تا نهم قرار گرفتند.
بر اين اساس با توجه به حضور يک قايق از هر استان در هر ماده در دور نيمه نهايي چهره نفرات صعود کرده به اين دور مشخص شد.
بدين ترتيب مبينا موسوي از تهران توابع، پريسا احمدي از زنجان، اليکا افشاري از تهران و سوگل متدين از گيلان، شيما جباري از مازندران، مريم اميدي پارسا از همدان، رويا عباسي از آذربايجان غربي و مهشيد توکلي از کرمانشاه در روئينگ تکنفره سنگين وزن و فرزانه نباتي از کرمانشاه، فرحناز عشقي از زنجان، شيدا دشتي از تهران توابع، اسرا جوانمردي از کردستان، مريم کرمي از همدان، رها علي نژاد از تهران و بهاره پورعبديان از گيلان در روئينگ تکنفره سبک وزن در دور نيمه نهايي رقابت خواهند کرد.

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.