چهره فيناليست ها مشخص شد

در ادامه مسابقات قهرماني کشور روئينگ بانوان رقابت هاي دور نيمه نهايي بعدازظهر امروز 24 آبان ماه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، دور نيمه نهايي مسابقات قهرماني کشور روئينگ بانوان در 2 بخش روئينگ تکنفره سنگين وزن و روئينگ تکنفره سبک وزن برگزار شد.
در گروه اول نيمه نهايي سنگين وزن پاروزنان استان هاي زنجان، تهران، تهران توابع و گيلان حضور داشتند که در نهايت پريسا احمدي از زنجان و اليکا افشاري از تهران اول و دوم شدند و به فينال A صعود کردند و مبينا موسوي از تهران توابع و سوگل متدين از گيلان سوم و چهارم شدند و به فينال B راه يافتند.
در گروه دوم نيمه نهايي اين ماده قايقرانان استان هاي مازندران، آذربايجان غربي، همدان و کرمانشاه شرکت داشتند که در پايان شيما جباري از مازندران اول شد و رويا عباسي از آذربيجان غربي در رده دوم قرار گرفت. اين دو قايقران راهي فينال A شدند. مريم اميدي پارسا از همدان و مهشيد توکلي از کرمانشاه نيز با قرار گرفتن در رده هاي سوم و چهارم به فينال B راه پيدا کردند.
در گروه اول نيمه نهايي روئينگ تکنفره سبک وزن نيز قايقرانان استان هاي زنجان، تهران توابع، کردستان و کرمانشاه حضور داشتند که در پايان فرحناز عشقي از زنجان و شيدا دشتي از تهران توابع در رده هاي اول و دوم قرار گرفتند و به فينال A صعود کردند و اسرا جوانمردي از کردستان و فرزانه نباتي از کرمانشاه سوم و چهارم شدند و به فينال B راه پيدا کردند.
در گروه دوم نيمه نهايي اين ماده نيز نمايندگان همدان، تهران و گيلان حضور داشتند که در پايان مريم کرمي از همدان و رها علي نژاد از تهران اول و دوم شدند و به فينال A راه يافتند و بهاره پورعبديان از گيلان نيز در رده سوم قرار گرفت و راهي فينال B شد.
اين رقابت هاي صبح فردا 25 آبان ماه با برگزاري مسابقات فينال در درياچه آزادي دنبال مي شود.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.