روئينگي ها به اردو رفتند

قايقرانان روئينگ که در روزهاي آرام خود به سرمي برند خود را براي سال آينده که مسابقات پرشماري دارند آماده مي کنند. رقابت هاي قهرماني جوانان جهان در فرانسه در تير ماه سال آينده، رقابت هاي زير ۲۳ سال قهرماني جهان در جمهوري چک در مرداد ماه ، مسابقات قهرماني بزرگسالان جهان در لهستان در شهريور ماه ، المپيک و از همه مهمتر مسابقات 2010گوآنگجوي چين مسابقات پيش روي قايقرانان کشورمان است .
روئينگ يکي از رشته هاي جوان قايقراني است وتوانسته در اين مدت نتايج قابل قبولي را با مربيان مختلف کسب کند، خصوصا اينکه در سال اخير مدالهاي رنگارنگ آسيايي و 2 سهميه المپيک را به دست آورده است.
مسئولان فدراسيون براي دورنماندن از مدالهاي رنگارنگ و اذعان به اين مسئله که پس ازکسب مدالها و افتخارات به دست آمده در يکسال اخير انتظارات از روئينگ بالا رفته بيکار ننشستند . باتوجه به نوع نگاه مديريت فدراسيون و تمهيداتي از جمله تمرينات پرفشار و بدون وقفه ، استخدام يک مربي خارجي و… به نظر مي رسد اين رشته مي تواند حرفهايي براي گفتن داشته باشد.در رابطه با جذب مربي نيز با کشورهاي مختلف مذاکراتي را انجام دادند که در نهايت نيزمقرر شد کولين نورمن بارت يکي از قهرمانان و مربيان باسابقه کشور انگلستان براي توافقات اوليه به کشورمان سفر کند. برهمين اساس از هم اکنون نيز با برگزاري دوره هاي شبانه روزي سعي در آماده سازي تيمي قدرتمند دارند و درحال حاضرپاروزنان تمرينات خود را زير نظر مربيان ايراني دنبال مي کنند.
روئينگي ها که در انتظار سرمربي خارجي خود به سرمي برند اين بار در 2شهرستان چابهار و انزلي که از منابع آبي خوبي برخوردارند ، اردو زدند.
محسن شادي نقده، افشار حيدري، اتابک پيشيار، ياسر جوهري، مصطفي احمدي، ميثم جوهري و عاقل حبيبيان از آذربايجان غربي ، عابدين باقلي و فرزين رضايي از کرمانشاه، شاهين زارعي از کردستان، سعيد عادلي و فردين حسنوند، بهروز اعتماد انصاري و علي رضا اتابکي از تهران ، مصطفي پرورش خواه، ميلاد عبدالهي، نيما بن يعقوب، مجيد بهبودي، سامان قاسم زاده، عرفان پرواسي، ياسين فرهنگ آرا، امين راحمي پور ، سروش ديژما و مهدي جاني زاده بهمبري از گيلان، سيد مجتبي شجاعي، سيدمسعود محمدي و ميثم رضايي از زنجان و مهرداد نصرتي و حسن جهانيان از مازندران زير نظر مربي خود محمدعلي اسدي و کيهان شمس کمک مربي در غالب تيم ملي آقايان از 15 آذرماه به مدت يکماه در چابهار به اردو رفتند.
دختران نيزدرهشتمين اردوي تدارکاتي24آذرماه عازم بندرانزلي شدند تا در اردوي يکماهه،خودرا به شرايط ايده آل نزديک کنند.
هما حسيني از کرمانشاه ، مينا اميني از خراسان شمالي، بهاره عليمرادي و فاطمه خلج هدايتي از تهران، نسيم بن يعقوب، شادي فرج پور، مونا فيضي، لاله مسافري،فاطمه ابرغم، مريم احساني، حميرا برزگر، فائزه باقرپور، آيناز يگانه، لادن نائبي،شعله خداپرستي،آزاده اکبري،ناهيد نوبخت و نازنين ملايي از گيلان و بهناز مرادخاني از زنجان مريم حيدري کهن به عنوان مربي و صحرا ذوالقدر و مائده شرفي به عنوان دستيار مربي نفرات حاضر در اين اردو هستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.