عادل مجللي طلا و پژمان ديوسالار برنز گرفتند

 

در ادامه مسابقات بين المللي اسلواکي ديروز 5 خردادماه عادل مجللي مدال طلا و پژمان ديوسالار مدال برنز گرفتند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، مسابقات قهرماني جوانان و زير 23 سال جهان آبهاي آرام با درخشش پاروزنان کشورمان ادامه يافت.
عادل مجللي نماينده کشورمان در کانوي زير 23 سال 500 متر با حريفاني از اسلواکي و انگليس روبرو شد و در نهايت با کسب رکورد 1:51.22 دقيقه مقام قهرماني مسابقات را کسب کرد.
پژمان ديوسالار نماينده کشورمان در کانوي جوانان 500 متر نيز در مسابقه فينال با حريفاني از اسلواکي، ژاپن، آلمان، استوني، اسلواکي و چک رقابت کرد و در نهايت با کسب رکورد 1:57.79 دقيقه در رده سوم قرار گرفت و مدال برنز رقابت ها را کسب کرد. در اين رقابت قايقرانان کشورهاي چک و ژاپن مدال طلا و نقره را کسب کردند.
در مسابقه فينال کانوي دونفره 500 متر زير 23 سال نيز کيا اسکنداني و معراج محمد زاده نمايندگان کشورمان در جايگاه پنجم جهان قرار گرفتند.
در رقابت فينال کاياک دونفره 500 متر زير 23 سال 2 قايق از کشورمان حضور داشتند که در نهايت بابک دربان و محمدطاهر حسيني افشار با کسب رکورد 1:34.80 دقيقه چهارم و حميدرضا ترکي و سعيد فضل اولي با زمان 1:41.38 دقيقه پنجم شدند.
حميد ترکي نماينده کشورمان در مسابقه فينال کاياک يکنفره 500 متر زير 23 سال با حريفاني از صربستان، دومينيکن، اسلواکي ، انگليس قبرس، شيلي و استوني رقابت کرد و در نهايت با زمان 1:43.68 دقيقه در رده هفتم قرار گرفت.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.