قايقرانان تيم ملي آبهاي آرام پرواز کردند

تيم ملي آبهاي آرام آقايان و بانوان کشورمان به منظور شرکت در مسابقات کاپ يک قهرماني جهان ديروز 15 ارديبهشت ماه به چک اعزام شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب، اين مسابقات از تاريخ 18 لغايت 20 ارديبهشت ماه در شهر راچيچ چک با حضور قهرمانان المپيک و جهان در اين رشته برگزار خواهد شد و قايقرانان کشورمان جهت کسب نتايج مطلوب به مصاف حريفان خود مي روند.
کاياک و کانوسواران تيم ملي کشورمان پس از اين رقابتها 22 ارديبهشت براي برپايي اردوي تدارکاتي و شرکت در مسابقات کاپ 2 قهرماني جهان به کشور لهستان سفر خواهند کرد. اين مسابقات از تاريخ يک تا 3 خرداد ماه در شهر پوزنان برگزار خواهد شد.
تيم ملي آبهاي آرام کشورمان که مهر ماه مسابقات قهرماني آسيا در تهران را پيش رو دارند در مسابقات کاپ 1 و 2 حضور خواهند يافت تا ضمن محک زدن خود با حريفان آسيايي نيز مسابقه دهند و سطح آمادگي آنها را بسنجند. مسابقات قهرماني آسيا از آن جهت که به ميزباني ايران برگزار مي شود و همچنين به دليل درخشش قايقرانان کشورمان در دوره گذشته اين رقابتها اين دوره از اهميت خاصي برخوردار خواهد بود. به همين دليل مسئولان و مربيان تيم ملي با برنامه ريزي اصولي و منظم ، برپايي اردوهاي برون مرزي و شرکت در مسابقات مهم بين المللي راه را براي کسب موفقيت در اين رقابتها هموار کرده اند.
عباس صيادي، امين بوداغي، احمدرضا طالبيان، اروند درويش، شاهو ناصري، سيما عروجي، آرزو معتمدي، راحله محمد ميرزايي و درسا کفيلي ورزشکاراني هستند که به همراه لوتار شفر سرمربي تيم ملي آقايان، ويوچسلاو يولداشف سرمربي تيم ملي بانوان، ايرج اقليمي مربي و مدير تيمهاي ملي و غلامرضا اميني سرپرست تيم به اين رقابتها اعزام شده اند.
طبق قرعه کشي انجام شده جمعه 18 ارديبهشت ماه و در روز اول اين رقابتها در مرحله مقدماتي و در گروه يک کاياک يک نفره 1000 متر احمدرضا طالبيان با حريفاني از کشورهاي ايتاليا، لهستان، اسلوني، چک، روسيه و ايرلند مبارزه مي کند. در گروه 2 اروند درويش با قايقرانان کشورهاي چک، روسيه، ايرلند، لهستان، ايتاليا و اسلوني مصاف خواهد کرد. در گروه 3 کشورهاي امريکا، ازبکستان، کن والاس قهرمان المپيک سيدني از استراليا، بل‍ژيک، ليتواني، استراليا و سوئد و در گروه 4 نيز آدام ونکووردن قهرمان المپيک ازکانادا، دانمارک، لوکزانبورگ، بلژيک، فرانسه، اتريش و بلغارستان حضور دارند.
در کانوي يک نفره 1000 متردر گروه يک قايقرانان ژاپن، لهستان، ازبکستان، روسيه، روماني، بلاروس و لاتوآ پارو مي زنند. در گروه 2 چک، بلاروس، کراسيوم سرگيو قهرمان جهان از روسيه، روماني، لهستان و لاتوآ حاضر هستند. در گروه 3 شاهو ناصري از کشورمان با حريفان خود را کشورهاي چک، ليتواني، يونان، فرانسه و ايتاليا مصاف خواهد کرد.
در کاياک 2 نفره 1000 متر امين بوداغي و عباس صيادي از کشورمان در گروه 3 هستند که بلاروس، لوکزانبورگ، فرانسه، ژاپن، ازبکستان و 2 قايقران از استراليا حريفان آنها هستند. در گروه 1 اين رشته امريکا، ليتواني، بل‍ژيک، لاتوآ، اسلواکي، چک، ايتاليا و لهستان و در گروه 2 نيز ايتاليا، لهستان، آمريکا، ليتواني، بلژيک، لاتوآ، اسلواکي و چک حضور دارند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.