قايقرانان رشته کاياک دونفره مردان به دنبال تکرار مدال مسابقات دوحه قطر

قايقرانان رشته کاياک دونفره مردان کشورمان براي تکرار مدال دوره گذشته بازيهاي آسيايي با رقيبان خود در گوآنگجو مسابقه مي دهند.
بابک فرزام خواه رئيس کميته روابط عمومي در گوآنگجو گفت: با توجه به اينکه رضا رئيسي و عباس صيادي در دوره گذشته اين بازيها مدال نقره را به دست آورده بودند، پاروزنان کشورمان قطعاً براي بهبود رکورد و ارتقاء مدال به ميدان مي روند.
وي افزود: اروند درويش و عليرضا عليمحمدي قايقرانان جوان کشورمان در رشته کاياک دونفره و در مسافت 1000 متر با هاي تائو و يان يائو از چين، موچيلو و سيلو از اندونزي ، سوزوکي و تمبه از ژاپن، بالا واگنجو و تال هويان از مغولستان ،دورگانف و ککانوف از قزاقستان ، کيم دايه و لوتايه از کره جنوبي، آل چين و نيکولوف از قرقيزستان، چن و سي از سنگاپور ، آهوبار و پرام از تايلند و نگوئين و دوچي از ويتنام مسابقه خواهند داد.
فرزام خواه اظهار داشت: در المپيک آسيايي سال 1998، قزاقستان ، ازبکستان و چين، در سال 2002 ، قزاقستان، کره و چين و در سال 2006 ، چين ، ايران و قزاقستان در رده هاي اول تا سوم ايستادند.
وي ادامه داد: در مسافت 200 متر نيز نمايندگان ايران با يانگلين و ژول از چين، هام جان و هات يانک از کره شمال، موچيلو و سيلو از اندونزي ، مزوف و چنج چي از ماکائو، برشي و مجد از قطر، ماتسو شيتا و زوموتو از ژاپن، دراگانوف و يگانوف از قزاقستان، مونچو و تام سو از کره جنوبي، آل چين و نيکولوف از قرقيستان، موخان و شوک از مغولستان، سرزو و باباجانو از ازبکستان و ناسيف و مزوف از تاجيکستان به مصاف هم خواهند رفت.
فرزام خواه گفت: ثبت نام تيمها در اين مسافت حاکي از آن است که تنها قايقرانان کشورهاي ايران، اندونزي و قرقيزستان در هر دومسافت 200 و 1000متر حضور خواهند داشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.