پايگاه قهرماني و پيست اسلالوم در استان در حال راه اندازي است

رئيس هيات قايقراني استان چهار محال و بختياري گفت: با همکاري معاونت برنامه ريزي استانداري و تربيت بدني استان پايگاه قهرماني در گرداب و پيست استاندارد اسلالوم را در رودخانه زاينده رود راه اندازي خواهيم کرد.
ابراهيم شفقت که از آذرماه سال 87 رئيس هيات قايقراني استان است افزود: قايقراني در چهارمحال و بختياري بسيار فعال است و ما در شهرستان هاي شهرکرد، بروجن، فارسان و لردگان فعاليت مي کنيم و برنامه داريم هيات قايقراني شهرستان هاي ديگري را نيز راه اندازي کنيم.
وي در خصوص امکانات هيات استان اظهار داشت: امکانات خوبي را فدراسيون در اختيارمان گذاشته است و تربيت بدني استان نيز با حمايت عالي خود ما را در گسترش و پيشرفت قايقراني در چهارمحال و بختياري ياري مي رساند.
شفقت از آموزش مربيان و داوران استان خبر داد و افزود: در حال حاضر 48 مربي و 20 داور از استان فعال هستند و يک داور بين المللي نيز داريم.
رئيس هيات قايقراني چهار محال و بختياري تصريح کرد: با توجه به استعداديابي هايي که در استان انجام شده است 216 ورزشکار در استان فعاليت دارند و 5 نفر نيز در اردوهاي تيم ملي شرکت مي کنند.
شفقت ادامه داد: به جز تکميل امکانات و راه اندازي پيست و پايگاه قهرماني در استعداديابي نيز کميته هاي شهرستان ها را فعال کرديم و با همکاري آموزش و پرورش برنامه هايي را در جهت توسعه قايقراني در استان دنبال مي کنيم.
وي هدف هيات قايقراني استان را راه اندازي همه رشته ها عنوان کرد و تصريح کرد: با همکاري تربيت بدني سعي خواهيم کرد استخر هاي شهرستان هاي مختلف را در اختيار بگيريم و همچنين ظرفيت هاي آبي استان را به پيست هاي قايقراني تبديل کنيم.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.