تلاش مي کنيم براي دومين سال متوالي هيات برتر استان باشيم

رئيس هيات قايقراني استان خراسان شمالي گفت: سال گذشته از بين 43 هيات استاني خراسان شمالي عنوان بهترين هيات استان را کسب کرديم و امسال نيز اميدواريم به عنوان تنها هياتي که در بازي هاي آسيايي گوانگجو نماينده داشتيم، اميدواريم اين عنوان را تکرار کنيم.
هادي راضيان که از سال 88 رئيس هيات قايقراني خراسان شمالي است ادامه داد: اهدافمان در هيات رسيدن به جايگاه برتر هيات هاي استان و همچنين ضمن افزايش امکانات، ارتقاي قايقراني استان در سطح کشور است.
وي افزود: با توجه به پتانسيل موجود مي توانيم با استعداديابي و آموزش افراد مستعد پشتوانه خوبي براي تيم ملي باشيم.
راضيان از فعاليت 441 قايقران در استان خبر داد و اظهار داشت: 63 مربي و 24 داور در استان فعاليت دارند که 3 نفر از آنها بين المللي هستند و 441 ورزشکار استان زير نظر مربيان استان تمرين مي کنند و 2 نفر هم به اردوهاي تيم هاي ملي دعوت شده اند.
وي گسترش قايقراني در سطح استان را بسيار خوب ارزيابي کرد و افزود: شهرستان هاي شيروان، مانه و سلقان و اسفراين به همراه بجنورد در استان فعال هستند و تلاشمان اين است که با حمايت از ديگر شهرستان هايي را که بستر مناسبي براي قايقراني دارند اين رشته را در سطح استان گسترش داريم.
راضيان از راه اندازي پيست قايقراني در استان خبر داد و بيان کرد: از دنيامالي دعوت کرديم تا براي ارزيابي پيست به بجنورد بيايد و با حمايت مسئولين فدراسيون و استان تلاش مي کنيم اين پيست را هرچه سريع تر آماده کنيم.
وي ادامه داد: در صورت حمايت و داشتن امکانات خراسان شمالي ظرفيت پيشرفت در قايقراني را دارد و ما با استعداديابي و برنامه هاي تبليغاتي در جهت توسعه قايقراني در استان تلاش مي کنيم.
راضيان ورزش قايقراني را بسيار مفرح دانست و گفت: ضمن فعاليت براي ورزش قهرماني تلاش مي کنيم تا قايقراني را به عنوان يک ورزش همگاني در استان فعال کنيم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.