مجللي، سعادتخواه و ديوسالار طلا و آقاميرزايي نقره گرفتند

مسابقات بين المللي زير 23 سال و جوانان آبهاي آرام اسلواکي با کسب 2 مدال طلا و يک مدال نقره براي قايقرانان کشورمان ديروز 6 خرداد ماه ادامه يافت.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، مسابقات بين المللي زير 23 سال و جوانان آبهاي آرام در اسلواکي با درخشش قايقرانان کشورمان ادامه يافت.
مسابقات کاياک يکنفره 1000 متر زير 23 سال مردان با حضور 2 نماينده از کشورمان برگزار شد. در مسابقه گروه اول علي آقاميرزايي با حريفاني از اسلواکي، مجارستان، انگليس، شيلي، ساموئا، صربستان و کونگو روبرو شد و در نهايت با زمان 3:36.19 دقيقه مقام اول را کسب کرد و راهي فينال مسابقات شد.
در گروه دوم مقدماتي نيز محمد طاهر حسيني افشار با قايقرانان کشورهاي اسلواکي، صربستان، قبرس، انگليس، کومبو،ساموئا، استوني و ترکيه مسابقه داد و با کسب زمان 3:38.98 دقيقه در رده چهارم جاي گرفت و راهي نيمه نهايي شد.
در رقابت نيمه نهايي اين ماده نيز حسيني افشار با قايقرانان شيلي، ساموئا، صربستان، کونگو، انگليس و استوني روبرو شد و با کسب زمان 3:40.99 دقيقه چهارم شد و از راهيابي به فينال مسابقات بازماند.
مسابقه فينال کاياک يکنفره 1000 متر نيز با رقابت قايقرانان کشورهاي اسلواکي، صربستان، مجارستان، شيلي، قبرس، انگليس، ساموئا و علي آقاميرزايي از کشورمان برگزار شد و قايقران ارزنده کشورمان با کسب رکورد 3:38.36 دقيقه مدال نقره مسابقات را کسب کرد. در اين مسابقه قايقران کشور ميزبان موفق به کسب مدال طلا شد.
در رقابت هاي کانوي يکنفره 1000 متر مردان جوانان نيز رضوان بهجتي ابتدا در مسابقه مقدماتي با قايقرانان کشورهاي آلمان، مجارستان، صربستان، چک، ترکيه و اسلواکي روبرو شد و با کسب زمان 3:55.33 دقيقه پنجم شد و به نيمه نهايي راه يافت.
در رقابت نيمه نهايي نيز بهجتي با قايقرانان کشورهاي مجارستان، پرتغال، فنلاند، تايلند، چک، استوني، اسلواکي و ترکيه رقابت کرد و با کسب زمان 3:41.48 دقيقه در رده چهارم قرار گرفت و از راه يابي به فينال مسابقات بازماند.
در مسابقه فينال کانوي يکنفره 1000 متر زير 23 سال نيز دو نماينده از کشورمان حضور داشتند. قايقرانان کشورمان در اين مسابقه با حريفاني از اسلواکي، پرتغال، انگليس و نروژ رقابت کردند و در نهايت عادل مجللي با کسب زمان 3:53.34 دقيقه مدال طلاي مسابقات را کسب کرد و کيا اسکنداني زا زمان 4:04.94 دقيقه در جايگاه پنجم قرار گرفت.
در مسابقه فينال کاياک دونفره 1000 متر زير 23 سال مردان نيز قايقراناني از اسلواکي، انگليس و صربستان حضور داشتند و نمايندگان کشورمان علي آقاميرزايي و سعيد فضل اولي با کسب رکورد 3:22.40 دقيقه در رده چهارم قرار گرفتند.
مسابقه فينال کانوي دونفره 1000 متر زير 23 سال مردان با حضور قايقراناني از کشورهاي اسلواکي و انگليس برگزار شد و در نهايت محسن سعادتخواه و پژمان ديوسالار با زمان 3:38.28 دقيقه مدال طلاي مسابقات را کسب کردند.
اين مسابقات از 5 خرداد ماه در اسلواکي آغاز شده و بعد از ظهر امروز 7 خرداد ماه با برگزاري مسابقات مسافت 200 متر به پايان خواهد رسيد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.