نفرات راه يافته به فينال مشخص شدند

دور نيمه نهايي رقابت هاي قهرماني کشور روئينگ آقايان با مشخص شدن فيناليست ها بعدازظهر امروز 26 آبان ماه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، مسابقات قهرماني کشور روئينگ آقايان با برگزاري دور نيمه نهايي بعدازظهر امروز 26 آبان ماه در درياچه آزادي پيگيري شد.
در ادامه اين رقابت ها پاروزنان در مواد تکنفره سبک وزن و تکنفره سنگين وزن به رقابت پرداختند.
در گروه اول نيمه نهايي روئينگ تکنفره سنگين وزن نمايندگان تهران توابع، همدان، زنجان، کرمانشاه و مازندران حضور داشتند که در پايان حميدرضا رضواني از تهران توابع و حميدرضا چوبداري از همدان به فينال A صعود کردند و پيام مطاعي از کرمانشاه و جاويد محمدي از زنجان به فينال B راه يافتند.
در گروه دوم اين ماده نيز قايقرانان آذربايجان غربي، تهران، لرستان و گيلان شرکت داشتند که در پايان محمد باقري ساراجوق از آذربايجان غربي و خشايار عباس آباد از تهران به فينال A و اميرمسعود عادلي از لرستان و آرين ملک محمدي از گيلان به فينال B راه پيدا کردند.
در گروه اول نيمه نهايي روئينگ تکنفره سبک وزن نمايندگان استان هاي آذربايجان غربي، کرمانشاه، زنجان و تهران حضور داشتند که در نهايت محمدحسين حقي از تهران و رضا قهرماني از آذربايجان غربي به فينال A و محمدرضا اسکندري از زنجان و احسان زنگنه از کرمانشاه به فينال B راه يافتند.
در گروه دوم نيمه نهايي اين ماده نيز پاروزنان بوشهر، تهران توابع و گيلان رقابت کردند و در پايان حامد خدري از بوشهر و علي نيکوخصال از تهران توابع به فينال A صعود کردند و سينا حسيني از گيلان به فينال B راه پيدا کرد.
اين رقابت ها صبح فردا 27 آبان ماه با برگزاري مسابقات فينال در درياچه آزادي ادامه پيدا خواهد کرد.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.