تهران قهرمان شد

در پايان رقابت هاي قهرماني کشور روئينگ آقايان تيم تهران با کسب 1 مدال طلا و 1 مدال نقره عنوان قهرماني را کسب کرد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، ششمين دوره مسابقات قهرماني کشور روئينگ آقايان از روز گذشته 26 آبان ماه با برگزاري دور مقدماتي و نيمه نهايي آغاز شد. در ادامه اين رقابت ها مسابقات دور فينال در 2 ماده روئينگ تکنفره سبک وزن و روئينگ تکنفره سنگين وزن صبح امروز 27 آبان ماه در درياچه آزادي برگزار شد و چهره نفرات و تيم هاي برتر مشخص گرديد.
در رقابت فينال A روئينگ تکنفره سبک وزن حامد خدري از بوشهر صاحب مدال طلا شد، محمدحسين حقي از تهران مدال نقره دريافت کرد و رضا قهرماني از آذربايجان غربي مدال برنز را بر گردن آويخت. علي نيکوخصال نيز در رده چهارم مسابقه ايستاد.
در فينال B اين ماده سينا حسيني از گيلان، محمدرضا اسکندري از زنجان و احسان زنگنه از کرمانشاه عناوين اول تا سوم را کسب کردند.
در فينال A روئينگ تکنفره سنگين وزن خشايار عباس آبادي مدال طلا بر گردن آويخت، محمد باقري از آذربايجان غربي صاحب مدال نقره شد و حميدرضا رضواني از تهران توابع مدال برنز بدست آورد. حميدرضا چوبداري از همدان در اين رقابت چهارم شد.
در فينال B اين ماده پيام مطاعي از کرمانشاه، آرين ملک محمدي از گيلان، جاويد محمدي از زنجان و اميرمسعود عادلي از لرستان اول تا چهارم شدند.
بر اين اساس در پايان 2 روز مسابقه تيم تهران با 1 مدال طلا و 1 نقره به عنوان قهرماني دست يافت، بوشهر با 1 مدال طلا دوم شد و آذربايجان غربي با 1 مدال نقره و 1 مدال برنز در رده سوم قرار گرفت.
در پايان مسابقات مراسم توزيع مدال با حضور رئيس فدراسيون قايقراني برگزار شد و به تيم هاي برتر کاپ قهرماني اعطا شد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.